Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble dla firm na wymiar Poznań

Nasza firma oferuje meble na wymiar przeznaczone dla firm. Nasze realizacje powstają w oparciu o indywidualne oczekiwania Klientów. Wykonujemy meble spełniające potrzeby zarówno dużych korporacji, jak i małych rodzinnych przedsiębiorstw. Do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością, dzięki czemu wykonane przez nas meble cechują się najwyższą jakością wykonania. Nasze usługi realizujemy na terenie Poznania i okolic. 

Jakie rodzaje mebli dla firm na zamówienie wykonujemy?

Nasza firma podejmie się realizacji zróżnicowanych projektów. Rozumiemy, że firmy różnią się od siebie specyfiką, przez co wymagają innych projektów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Wykonamy takie meble na wymiar dla firm, jak szafki, komody, kredensy, biurka, stoliki czy kontenery

Kliknij, aby poznać szczegóły

Szukasz trwałych mebli na wymiar, które podkreślą profesjonalizm Twojej firmy?

Zamów je u nas! Zadzwoń lub napisz

meble biurowe, gabinetowe na wymiar Poznań

Oferujemy meble wysokiej jakości przeznaczone do biura. Projektujemy funkcjonalne i wygodne zestawy, które pozytywnie wpłyną na komfort pracowników. Możemy wyposażyć biura w krzesła, biurka, regały, kontenery, a także szafki biurowe i komody. Produkujemy meble w różnych stylach, a ich estetyka ustalana jest po wcześniejszej konsultacji z Klientem. Tworzone przez nas moduły wzmocnią profesjonalny wizerunek firmy.

Z przyjemnością podejmiemy się wyzwania polegającego na wyposażeniu domowego biura. Wykonamy stylowe i eleganckie meble gabinetowe, które zrobią wrażenie na przyjmowanych w domu kontrahentach. Do domowego biura projektujemy zarówno biurka oraz krzesła, jak i przeznaczone do przechowywania dokumentów witryny czy kontenery. Stawiamy na funkcjonalne oraz wygodne rozwiązania.

Meble sklepowe na wymiar Poznań

Nasza firma wykona meble na zamówienie z przeznaczeniem do sklepów o różnym charakterze. Oferujemy zaprojektowanie mebli sklepowych na wymiar, idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Wśród naszych propozycji mebli na zamówienie znajdują się lady sklepowe, regały, półki, witryny, wieszaki i stojaki, gondole. Nasze meble sklepowe na zamówienie są dopracowane w najmniejszych szczegółach, a zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.

Meble do aptek na wymiar Poznań

Wykonamy estetyczne i trwałe meble na zamówienie do aptek. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami dotyczącymi wyposażenia aptek, wykonamy takie meble, jak regały ekspedycyjne, szafy do przechowywania, lady apteczne i inne. Do produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dlatego nasze meble apteczne na wymiar wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi.

Meble do szkół, instytucji na wymiar Poznań

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości meble urzędowe, szkolne i instytucyjne na wymiar. Wśród naszych realizacji znajdują się biurka, krzesła, stoły, gabloty, regały oraz szafy i szafki. Zwracamy uwagę na to, by nasze produkty były trwałe i mogły jak najdłużej posłużyć Klientom. Wykonamy meble zarówno do urzędów, instytucji o różnym charakterze, jaki i placówek oświatowych.

Meble restauracyjne na wymiar Poznań

Meble gastronomiczne na wymiar to kolejna propozycja w naszej ofercie. W zależności od rodzaju restauracji, możemy wykonać meble w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, nie zapominając przy tym o walorach wizualnych mebli. 

Meble do gabinetów medycznych Poznań

Meble do gabinetów medycznych są specyficznym rodzajem oferowanych przez nas mebli na zamówienie. Muszą być wygodne w użytkowaniu dla pacjentów, jak i estetyczne. Wykonamy takie meble do gabinetów medycznych, jak łóżka, krzesła, ścianki działowe, szafy do przechowywania kartotek, jak i meble do rejestracji. Do ich produkcji wykorzystujemy trwałe i odpore na środki chemiczne materiały.

Meble do hoteli pensjonatów na wymiar Poznań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy naszym Klientom meble do hoteli i pensjonatów na wymiar. Ze względu na specyfikę tych miejsc, w których w ciągu roku przewija się wiele różnych osób, wykonujemy meble z trwałych, solidnych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości.

Zalety naszych mebli na wymiar dla firm

Dzięki temu, że wszystkie meble są projektowane i wykonywane przez nas od podstaw, Klienci mogą mieć pewność, że przykładamy wagę do swojej pracy.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Indywidualne podejście do projektu sprawia, że Klienci otrzymują meble na miarę swoich potrzeb. Staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania, pozytywnie wpływające na funkcjonalność i estetykę mebli firmowych – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Projekt i wizualizacja mebli firmowych na wymiar

Oferujemy bezpłatną usługę projektu i wizualizacji mebli na wymiar dla firm. Dzięki temu Klient otrzymuje pełen obraz tego, jak będzie wyglądał efekt końcowy. 

Dostawa i montaż mebli dla firm na zamówienie

Nasze zaangażowanie w projekt nie kończy się na wyprodukowaniu mebli. Czuwamy nad każdym etapem prac, dlatego zajmujemy się zarówno dostawą mebli do Klienta, jak i montażem. Dzięki temu mamy pewność, że profesjonalnie wywiązaliśmy się z powierzonego zadania.

Cennik mebli firmowych na wymiar

Aby dokonać rzetelnej wyceny projektu, musimy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak:

  • wielkość zajmowanej przez firmę powierzchni,
  • ilość oraz wielkość mebli,
  • jakość wykorzystywanych materiałów,
  • stopień skomplikowania realizacji,
  • dodatkowe wymagania Klienta.

Cenę ustalamy po omówieniu szczegółów realizacji. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wyposażyć firmę w meble, które długo posłużą w świetnym stanie?

Stworzymy je dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz