Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie nowoczesne na wymiar Poznań

Kuchnie nowoczesne na wymiar cieszą się sporym zainteresowaniem naszych Klientów. Nie ma w tym nic dziwnego – trudno bowiem o meble, które charakteryzowałyby się w równym stopniu tak wysoką funkcjonalnością. Nowoczesne kuchnie na wymiar to jednak nie tylko inteligentne systemy przechowywania i pełna ergonomia użytkowania, ale również prosty, nowoczesny design, który jest ostatnio bardzo na czasie. Do produkcji naszych mebli kuchennych na wymiar podchodzimy z należytą starannością – korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, tak, aby mogli uzyskać w pełni spersonalizowane realizacje. 

Jakie są rodzaje kuchni nowoczesnych na wymiar?

Cechą charakterystyczną kuchni nowoczesnych na wymiar jest przede wszystkim prosta forma. Chociaż oferujemy meble kuchenne nowoczesne w szerokiej palecie barw, to jednak największą popularnością cieszą się kuchnie jasne, zwłaszcza w odcieniach bieli. W zainteresowaniu białymi meblami nie ma jednak nic dziwnego – jest to w końcu wariant najbardziej uniwersalny. Dość często Klienci decydują się poza tym na nowoczesne meble na zamówienie w kolorze czarnym lub granatowym. Nowoczesne szafki na wymiar pozbawione są dodatkowych zdobień w postaci żłobień czy dekoracyjnych uchwytów.

Meble kuchenne nowoczesne na zamówienie –  rodzaje frontów

Oferujemy nowoczesne meble kuchenne na wymiar z frontami laminowanymi, drewnianymi, akrylowymi, lakierowanymi, fornirowanymi oraz foliowanymi. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Tworzone przez nas nowoczesne kuchnie na zamówienie są niezwykle uniwersalne – będą pasowały zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń. Co ważne, nowoczesne szafki kuchenne mogą być dobrym wyborem w przypadku gdy dysponujemy na przykład ciemną i ciasną przestrzenią – dzięki swojej formie nie przytłaczają pomieszczenia, lecz optycznie je powiększają.

Dysponujesz ciemną i nieustawną kuchnią? Postaw na nowoczesne szafki kuchenne na wymiar, które ożywią przestrzeń.

Zadzwoń!

Jakie układy nowoczesnych mebli do kuchni na wymiar oferujemy?

Oferujemy nowoczesne meble kuchenne na wymiar w różnych układach i kształtach. Projektując meble bierzemy pod uwagę zarówno specyfikę pomieszczenia jak i potrzeby Klienta – jesteśmy w stanie dopasować meble do każdego wnętrza. Naszym celem jest stworzenie kuchni w pełni ergonomicznej, której funkcjonalność będzie przejawiać się nie tylko w imponującej pojemności, ale również rozwiązaniach podnoszących komfort użytkowania.

Klienci mogą wybierać spośród takich układów kuchni nowoczesnych na wymiar jak: 

  • jednorzędowe szafki do kuchni na wymiar,
  • dwurzędowe meble kuchenne nowoczesne na zamówienie,
  • kuchnie nowoczesne na wymiar w kształcie litery U,
  • nowoczesne meble kuchenne na wymiar w kształcie litery G,
  • nowoczesne kuchnie na zamówienie w kształt litery L,
  • kuchnie na wymiar nowoczesne z wyspą i barem,
  • nowoczesne kuchnie na zamówienie otwarte na salon. 

Zalety nowoczesnych kuchni na zamówienie

Naszym celem jest tworzenie w pełni funkcjonalnych mebli do kuchni. W związku z tym oferowane przez nowoczesne kuchnie na zamówienie oparte są o inteligentne systemu przechowywania. Do produkcji mebli podchodzimy z ogromną starannością, która przejawia się nie tylko w wyborze materiałów najwyższej jakości, ale również precyzji wykonania. Tworzymy meble solidne, tak, aby latami mogły dobrze służyć naszym Klientom. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasze kuchnie nowoczesne na wymiar wyposażone są w takie udogodnienia jak na przykład praktyczne oświetlenie, samodomykające się szuflady, wysuwane platformy czy systemy cargo. Nie projektujemy mebli w oderwaniu od cech charakterystycznych pomieszczenia i potrzeb Klienta – wręcz przeciwnie, są one dla nas na pierwszym miejscu. Dzięki temu uzyskujemy realizacje idealnie dopasowane do specyfiki wnętrza oraz preferencji Klienta – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Meble kuchenne nowoczesne na zamówienie – projekty i wizualizacje

W uzyskaniu mebli kuchennych idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów pomagają nam projekty i wizualizacje. Naszym standardem jest tworzenie projektu we współpracy z Klientem – łączymy wówczas jego wizję wymarzonej kuchni z proponowanymi przez nas rozwiązaniami i udogodnieniami. Wizualizacja jest swoistą weryfikacją ustalonego wspólnie kształtu realizacji. Dopiero gdy Klient jest w pełni usatysfakcjonowany, przystępujemy do pomiarów i właściwych prac nad meblami. 

Transport i montaż nowoczesnych mebli na wymiar w Poznaniu

Zapewniamy transport i montaż nowoczesnych mebli na wymiar na terenie Poznania i okolic. Pewność, że meble dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie i zostały złożone tak, jak zakładał projekt, jest dla nas priorytetowa.

Opinie o nowoczesnych meblach do kuchni na zamówienie

Nasi Klienci pozytywnie oceniają zrealizowane przez nas zamówienia nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar. Szczególnie chwalą je za funkcjonalność oraz estetyczny design. 

Ile kosztują kuchnie nowoczesne na wymiar w Poznaniu?

Na cenę kuchni nowoczesnych na wymiar wpływa wiele czynników. Ostateczny koszt jest uzależniony między innymi od zastosowanych materiałów, złożoności projektu oraz dodatkowego wyposażenia. 

Marzą Ci się nowoczesne meble kuchenne skrojone pod Twoje potrzeby?

Skontaktuj się z nami!