Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Fronty lakierowane do mebli na zamówienie Poznań

Fronty lakierowane są coraz chętniej wybierane jako materiał wykończeniowy kuchni na zamówienie. Są one nie tylko eleganckie – odpowiednio dopasowane mogą sprawdzić się także w kuchni nowoczesnej i angielskiej. Klienci często je wybierają także ze względu na ich funkcjonalność, która znacznie ułatwia codzienne życie.

Zalety mebli kuchennych na wymiar z połyskiem

Wybór mebli kuchennych na wymiar z frontami lakierowanymi będzie dobrą i wygodną opcją. Wykończenie powierzchni meblowej w postaci wysokiego połysku sprawi, że całe pomieszczenie kuchenne będzie robiło wrażenie. Światło – zarówno sztuczne, jak i słoneczne – będzie odbijać się od błyszczących frontów, dzięki czemu kuchnia optycznie się powiększy, będzie sprawiała wrażenie weselszej i bardziej otwartej.

Planujesz wymienić swoją starą zabudowę w mieszkaniu na nowe meble na wymiar z frontami lakierowanymi?

Skontaktuj się z nami!

Zastosowanie frontów lakierowanych w meblach na zamówienie

Fronty lakierowane mogą być wykorzystywane nie tylko w meblach kuchennych. Równie dobrze sprawdzają się one jako fronty meblowe w szafkach łazienkowych, garderobach czy szafach na wymiar. Wykorzystanie ich w łazience, salonie czy sypialni sprawi, że wnętrze będzie przestronniejsze i jaśniejsze.

Meble kuchenne lakierowane na zamówienie – projekt i wizualizacja

Nasza firma, przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, wykonuje projekt i wizualizację mebli na zamówienie z frontami lakierowanymi. Dzięki temu Klient ma możliwość oceny, czy cokolwiek wymaga ulepszenia, poprawy lub zmiany – tak, aby zabudowa spełniała wszystkie jego wizje.

Transport i montaż mebli do kuchni lakierowanej na zamówienie

Decydując się na zamówienie w naszej firmie mebli kuchennych na wymiar z frontami lakierowanymi, Klienci nie muszą martwić się kwestią transportu i montażu zabudowy. Nasi pracownicy gwarantują profesjonalne dbanie o Klienta i jego potrzeby od momentu złożenia zamówienia, do czasu zakończenia realizacji. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie mebli kuchennych na zamówienie z frontami lakierowanymi to tylko połowa sukcesu. Równie ważne jest także ich bezpieczne przetransportowanie i właściwe zamontowanie, które jest kluczowe w kwestii wygodnego użytkowania całej zabudowy – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie Klientów na temat frontów lakierowanych do kuchni na zamówienie

Klienci, którzy decydują się na wykorzystanie w swojej kuchni na wymiar frontów lakierowanych, są zadowoleni ze swojego wyboru. Twierdzą oni, że wariant nie jest problematyczny podczas użytkowania – łatwo się go czyści, a ewentualne rysy są mało widoczne. Co więcej, można się ich także łatwo pozbyć.

Meble kuchenne na wymiar na wysoki połysk – cena

Całkowity koszt kuchni na wymiar z frontami lakierowanymi uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zabudowy. Im więcej poszczególnych elementów, takich jak szafki stojące lub wiszące i szuflady, tym cena będzie rosła.

Myślisz o odnowie szafek na wymiar w swoim domu, ale nie wiesz, czy sprawdzą się u Ciebie fronty lakierowane?

Zadzwoń i zapytaj specjalistów od mebli!