Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zapewniamy dostawę i montaż naszych mebli na wymiar na terenie Poznania i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że w meblach na zamówienie każdy jeden, nawet najmniejszy element ma przełożenie na komfort ich użytkowania. Dlatego chcemy mieć pewność, że zamówione przez Klienta meble dotrą do niego w nienaruszonym stanie i zostaną złożone zgodnie z wytycznymi projektu. 

Dostawa naszych mebli na wymiar na terenie Poznania i okolic

Dostarczamy nasze meble na wymiar na terenie całego Poznania i okolic. Każde zamówienie dokładnie zabezpieczamy, tak, aby nie doznało żadnych uszkodzeń w trakcie transportu. Korzystamy z materiałów do pakowania, które pomagają sprawnie i bezpiecznie przenieść meble. 

Montaż mebli na zamówienie

Prócz transportu zapewniamy również montaż mebli. Poprawne złożenie poszczególnych elementów jest kluczowe i pozytywnie przekłada się na komfort użytkowania oraz solidność mebli. Profesjonalna pomoc w tym zakresie to gwarant uzyskania przez Klienta efektu odpowiadającego jego oczekiwaniom oraz założeniom projektu. Oferujemy montaż:

  • mebli do zabudowy (szaf, garderób),
  • mebli kuchennych,
  • mebli łazienkowych,
  • mebli biurowych, do sklepów oraz aptek,
  •  innych rodzajów mebli na zamówienie. 

Jaki jest koszt dostawy i montażu naszych mebli na zamówienie?

Cena dostawy i montażu naszych mebli nie jest określona z góry. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Na ostateczny koszt wpływ mają takie czynniki jak wielkość zlecenia, stopień skomplikowania jego montażu oraz długość trasy, na której transportowane są meble. Podejmując współpracę, zawsze staramy się wybierać rozwiązania jak najdogodniejsze dla naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy wstępną wycenę, dzięki której dowiesz się, ile będzie kosztowała realizacja Twojego pomysłu.