Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma specjalizuje się także w wykonywaniu wszelkiego rodzaju zabudów na zamówienie. Odpowiadając na potrzeby Klientów, oferujemy praktyczne meble o wysokiej funkcjonalności do mieszkań, domów, firm oraz innych miejsc, w których sprawdzi się zabudowa na wymiar. Produkujemy meble ze zróżnicowanych materiałów, odpowiadając tym samym na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Jakie rodzaje zabudowy na wymiar wykonujemy?

Nasza oferta zabudów na zamówienie obejmuje między innymi:

  • zabudowy wnęk,
  • zabudowy skosów i poddaszy,
  • zabudowy pod schodami,
  • zabudowy pralki i suszarki,
  • zabudowy grzejnika i kaloryfera,
  • zabudowy spiżarni.

Wykonujemy w pełni funkcjonalne i praktyczne zabudowy, które pomieszczą wszystkie niezbędne w domu rzeczy.

Kliknij, aby poznać szczegóły

Masz w domu dużo wolnej przestrzeni, ale brakuje Ci szafek do przechowywania?

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną zabudowę! Zadzwoń lub napisz

Zabudowy wnęk na wymiar Poznań

Funkcjonalne wnęki, które można praktycznie wykorzystać, znajdują się niemal w każdym nowym budownictwie, dlatego nasi Klienci często zwracają się do nas w celu ich praktycznego zabudowania. Wykonamy zabudowę wnękową, która może posłużyć jako garderoba lub schowek do przechowywania rzeczy sezonowych. Szczególnie polecamy szafy przesuwne i wnękowe, a także wszelkiego rodzaju komody, witryny, gabloty oraz inne meble do domu, które można z powodzeniem zaprojektować w tego typu nieforemnej przestrzeni. Do wykonania zabudowy wnękowej wykorzystujemy trwałe materiały. 

Zabudowy skosów poddaszy na wymiar Poznań

Coraz więcej osób decyduje się na praktyczne zabudowanie skosów i poddaszy w domach i mieszkaniach. Nasza firma chętnie podejmie się tego wyzwania. Zaprojektujemy, wykonamy, a następnie przetransportujemy do Klienta zabudowę skosu lub poddasza. Mamy doświadczenie w tworzeniu ładnych, a zarazem funkcjonalnych mebli oraz systemów szafek, które zmieszczą się na każdej niestandardowej powierzchni.

Zabudowy pod schodami na wymiar Poznań

Nasi Klienci zastanawiają się często, w jaki sposób mogliby wykorzystać wolną przestrzeń pod schodami. Dla tych, którym zależy na większej ilości miejsca do przechowywania, oferujemy usługę zabudowy pod schodami na wymiar. Wykonamy praktyczne szafki lub regały, także wyposażone w system przesuwnego otwierania. To rozwiązanie pozwala nie tylko zagospodarować przestrzeń, ale także poprawić estetykę wnętrza.

Nietypowe zabudowy na wymiar

Niestandardowe problemy wymagają niestandardowych rozwiązań. W przypadku umeblowania, jesteśmy w stanie pomóc, tworząc dla naszych klientów nietypowe zabudowy na zamówienie.

Zabudowy pralki i suszarki

Zabudowa pralki i suszarki staje się nowym trendem wśród zabudów na wymiar. Jest to rozwiązanie wyjątkowo estetyczne oraz praktyczne, pozwalające przechować zapasowe ręczniki lub środki czystości. Chętnie wykonamy zabudowę do łazienki lub innego pomieszczenia, która umiejętnie ukryje pralkę i suszarkę.

Zabudowy grzejnika i kaloryfera

Wykonujemy zabudowy na wymiar, które pozwalają ukryć stare i nieestetyczne kaloryfery oraz grzejniki. Taka zabudowa sprawia, że zyskujemy stylistycznie spójne wnętrze, nie ograniczając przy tym przepływu ciepła.

Zabudowy spiżarni

Wykonamy zabudowę spiżarni na wymiar, która rozwiąże problem braku miejsca na przechowywanie żywności. Stworzymy projekt zabudowy, która wypełni wolną przestrzeń w kuchni bądź innym pomieszczeniu w domu. Specjalizujemy się w wykonywaniu zarówno wysokich szaf, systemów półek, jak i regałów i gablot.

Zalety zabudowy na wymiar

Dzięki zabudowie na wymiar żadna przestrzeń w domu lub mieszkaniu nie pozostanie niewykorzystana. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble na wymiar, a szczególnie zabudowy takich przestrzeni, jak wnęki, schody czy skosy, to rozwiązanie o wysokiej użyteczności. Dzięki przemyślanemu projektowi, wykonanemu po wcześniejszych dokładnych pomiarach pomieszczenia, zabudowy na wymiar cechują się wysoką funkcjonalnością – mówi ekspert meblowymistrz.pl

Opinie na temat naszych zabudów na wymiar

Klienci chętnie zamawiają u nas funkcjonalne zabudowy na wymiar. Zachwalają przemyślane rozwiązania, które wprowadzamy do projektów oraz profesjonalizm naszych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z pozytywnymi opiniami na naszej stronie.

Zabudowy na wymiar – projekt i wizualizacja

Zanim przystąpimy do wykonania zabudowy, proponujemy naszym Klientom bezpłatną usługę projektu i wizualizacji. Dzięki temu Klient może zobaczyć, jak gotowe meble będą wyglądać we wnętrzu. 

Transport i montaż zabudów na wymiar w Poznaniu

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, dlatego oferujemy transport zabudowy na wymiar do Klienta. Zajmiemy się także wniesieniem mebli oraz ich profesjonalnym montażem. W ten sposób mamy pewność, że usługa została przez nas wykonana na najwyższym poziomie.

Zabudowy na zamówienie – cennik

Koszt zabudowy na wymiar nie jest z góry ustalony. Na ostateczna ceną wpływa wiele czynników, a kosztorys określamy na podstawie tego:

  • jak duże jest pomieszczenie, 
  • jakiego rodzaju materiał będzie wykorzystany, 
  • ile mebli trzeba będzie wykonać, 
  • czy konieczne będzie wprowadzenie ewentualnych dodatkowych rozwiązań. 

Zapewniamy naszych Klientów, że u nas cena idzie w parze z jakością.

Od dawna myślisz o zabudowaniu schodów bądź pralki? Nie zastanawiaj się dłużej, zamów u nas wymarzoną zabudowę!

Zadzwoń lub napisz