Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie klasyczne i drewniane na wymiar Poznań

Kuchnie klasyczne i drewniane na wymiar to ponadczasowa propozycja. Spodoba się wszystkim, którzy od tymczasowych trendów, znacznie bardziej cenią uniwersalne rozwiązania, sprawdzające się przez długie lata. Takie tradycyjne meble będą pasowały do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym. Produkując je stawiamy na wysoką jakość – zarówno materiałów jak i wykonania, do którego podchodzimy z należytą precyzją. Dzięki temu nasze szafki kuchenne charakteryzują się nieprzeciętną trwałością. Ponadto słuchamy Klientów i ich potrzeb, tak ,aby mogli zyskać w pełni spersonalizowane meble. 

Jakie rodzaje mebli kuchennych klasycznych na wymiar wykonujemy?

W produkcji naszych klasycznych mebli kuchennych na zamówienie wykorzystujemy przede wszystkim naturalne drewno oraz płyty meblowe MDF. Do kuchni urządzonej w tym stylu pasują ponadto fronty lakierowane, fornirowane i laminowane. W zależności od preferencji Klienta możemy zaprojektować meble tradycyjne z elementami zdobionymi, sztukaterią bądź ozdobnymi uchwytami. Oferujemy drewniane kuchnie na wymiar zarówno w wersji matowej jak i błyszczącej. Opinia i wizja Klienta są dla nas najważniejsze, dlatego pozostawiamy mu swobodę w kwestii ostatecznego wykończenia mebli oraz ich układu. 

Brakuje Ci miejsca w kuchni na przechowywanie żywności?

Uzupełnij swoją kuchnię o nasze klasyczne szafki na wymiar. Zadzwoń!

Meble kuchenne tradycyjne na zamówienie – dostępne układy

Oferujemy meble kuchenne tradycyjne na zamówienie w wielu różnych układach i kształtach. Największą popularnością cieszą się: 

  • klasyczne drewniane kuchnie jednorzędowe – układ sprawdzający się przede wszystkim w pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni,
  • tradycyjne meble kuchenne dwurzędowe – odpowiednie do większych pomieszczeń, cenione za wysoką ergonomię użytkowania,
  • kuchnie klasyczne na zamówienie z wyspą – sprawdzą się w przypadku kuchni otwartych oraz w salonach z aneksem kuchennym,
  • tradycyjne meble kuchenne na wymiar w kształcie litery G – odpowiednie w przypadku kuchni większych powierzchniowo, o specyficznym kształcie, najlepiej na planie kwadratu,
  • klasyczne kuchnie w kształcie litery U – jeden z najbardziej uniwersalnych i ergonomicznych układów, 
  • drewniane meble kuchenne w kształcie litery L – prosty, dość popularny układ, ceniony za praktyczność. 

Zalety klasycznych mebli kuchennych na wymiar z drewna

Największą zaletą klasycznych mebli kuchennych na zamówienie jest ich uniwersalność. Klasyczna forma sprawia, że pasują one właściwie do każdego wnętrza. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni układ, by dopasować go do przestrzeni, którą dysponujemy. Jest to propozycja przede wszystkim dla osób, które traktują inwestycję w meble w sposób długoterminowy i szukają takiej kuchni, która nigdy nie wyjdzie z mody.  

Ponadto klasyczne drewniane meble nadają kuchni szczególnej przytulności, sprawiając, że staje się ona sercem domu. Nasze meble kuchenne tradycyjne na wymiar łączą w sobie klasyczny design i nowoczesne rozwiązania – projektując je korzystamy z inteligentnych systemów przechowywania, starając się stworzyć kuchnię w pełni ergonomiczną, odpowiadającą potrzebom naszych Klientów. 

Meble kuchenne tradycyjne na wymiar – projekty i wizualizacje

W pierwszej kolejności jeszcze przed przystąpieniem do pracy nad meblami, wykonujemy projekt i wizualizację. Projekt opracowujemy w ścisłej współpracy z Klientem – uważnie go słuchamy, tak, aby poznać wszystkie jego potrzeby i zaproponować najlepsze dla niego rozwiązania. Następnie wykonujemy wizualizację – dzięki niej Klienci mogą “na własne oczy” zapoznać się z tym jak realizacja będzie prezentowała się w przyszłości i jeśli coś im nie odpowiada – wprowadzić ewentualne poprawki. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Czasami okazuje się, że wymarzona wizja Klienta nie ma szans sprawdzić się w praktyce i wymaga ulepszeń. Wówczas wizualizacja staje się bardzo pomocna – dzięki niej Klienci wspólnie z nami mogą zweryfikować założenia projektu i wybrać te rozwiązania, które jak najbardziej podniosą komfort użytkowania kuchni – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Dostawa i montaż mebli kuchennych klasycznych na wymiar w Poznaniu

Zapewniamy dostawę oraz montaż mebli kuchennych na wymiar na terenie Poznania i okolic. Chcemy mieć pewność, że meble dotrą do Klienta w nienaruszonym stanie, a po montażu będą odpowiadały założeniom projektu. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne złożenie mebli w ogromnym stopniu przekłada się późniejszy komfort ich użytkowania.

Opinie o naszych kuchniach klasycznych i drewnianych na zamówienie

Klienci pozytywnie oceniają nasze realizacje kuchni klasycznych i drewnianych na zamówienie. Chwalą je zwłaszcza za solidne wykonanie, uniwersalny design i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi opiniami naszych Klientów.

Ile kosztują drewniane kuchnie na wymiar w Poznaniu?

Cena kuchni klasycznych na wymiar jest uzależniona od wielu czynników. Na ostateczny koszt wpływają między innymi użyte materiały, złożoność realizacji oraz dodatkowe wyposażenie.

Szukasz klasycznych mebli kuchennych do swojej niewymiarowej kuchni?

Postaw na meble na wymiar. Skontaktuj się z nami!