Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meblościanki na wymiar Poznań

Meblościanka jest meblem, który spotykany jest w naszych domach od lat. Dziadkowie przechowywali w nich zazwyczaj ogromne zbiory książek, dlatego często kojarzone z ogromnymi, niemodnymi już szafami. W rzeczywistości wygląda to nieco inaczej. Istnieje bowiem możliwość zamówienia meblościanki na wymiar zgodnie z potrzebami Klienta, czyli z zastosowaniem konkretnych, wskazanych przez niego materiałów, kolorów i wzorów.

Drewniane fronty meblowe – zastosowanie

Jednym z podstawowych zastosowań jest wykorzystanie frontów drewnianych do mebli kuchennych. Sprawdzą się one idealnie w tym wnętrzu, ponieważ są odporne na uszkodzenia. Co więcej, mają wiele walorów wizualnych. Wykonywane są z wielu różnych rodzajów drewna, dzięki czemu łatwo dopasować je do wyglądu każdego pomieszczenia.

Planujesz zamówić meblościankę do swojego domu, ale nie wiesz, jaka będzie najlepsza?

Skontaktuj się z nami!

Meblościanka na wymiar do salonu

Jednym z częściej wybieranych pomieszczeń na ustawienie meblościanki na wymiar jest salon. Pokój ten jest wnętrzem, w którym zazwyczaj odbywa się codzienne życie w mieszkaniu. Domownicy spędzają tam wolny czas, dlatego ważne jest, aby odbywało się to w przyjemnym dla oka otoczeniu. Meblościanka na zamówienie umożliwi zachowanie porządku, ponieważ zapewni niezbędną przestrzeń do przechowywania wyposażenia.

Nowoczesna meblościanka na wymiar do sypialni

Decydując się na nowoczesną meblościankę na zamówienie do sypialni, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej wielkość. Ważne bowiem jest, aby mebel na wymiar nie przytłaczał całego pomieszczenia, nie może górować nad pozostałymi jego elementami wyposażenia. Należy więc zastanowić się, co dokładnie będzie przechowywane w meblościance i na tej podstawie ustalić jej wymiary. 

Gabinet z meblościanką na zamówienie

Meblościanka na wymiar nadaje się również do biura. Dzięki niej możliwe będzie przechowywanie m.in. wszystkich dokumentów w jednym miejscu. Łatwo będzie więc zadbać o porządek, dzięki czemu nic z najważniejszego wyposażenia nie zginie. Klient zawsze ma możliwość zadecydowania o ostatecznym obliczu meblościanki na zamówienie, dzięki czemu jej wygląd można dopasować do konkretnego wnętrza. W związku z tym Zamawiający mogą zdecydować się m.in. na fronty lakierowane, akrylowe, drewniane czy laminowane.

Meblościanka na wymiar do kuchni

Wariant ten wybierany jest zazwyczaj w przypadku kuchni z aneksem kuchennym. Meblościanka na zamówienie do kuchni może służyć jako szafka kuchenna, czyli miejsce do przechowywania wyposażenia typowo kuchennego, ale nie tylko. Równie dobrze sprawdzi się jako przestrzeń na różnego rodzaju książki, w tym kucharskie, zastawę stołową, obrusy, świeczniki czy serwetki.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meblościanka często uznawana jest jako mebel niemodny, który lata świetności ma dawno za sobą. Prawda jest jednak taka, że Klienci decydujący się na meblościankę na zamówienie, mogą całkowicie zadecydować o jej wyglądzie. Mają wpływ zarówno na wielkość mebla, jak i na rodzaj i kolor materiału, z którego zostanie on wykonany – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Projekt i wizualizacja meblościanki na zamówienie w Poznaniu

Nasi Klienci zawsze mają okazję zapoznać się z projektem i wizualizacją zamówionej przez nich meblościanki na zamówienie. Dzięki temu mogą wprowadzić drobne poprawki na planie – jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

Transport i montaż meblościanki na wymiar na terenie Poznania i okolic

Oprócz wykonania mebli oferujemy także transport i profesjonalny montaż zamówionej meblościanki na wymiar. Dzięki temu Klienci nie muszą martwić się tymi kwestiami, a jednocześnie mają pewność, że wszystko zostanie bezpiecznie dostarczone i zamocowane.

Opinie Klientów na temat meblościanek na zamówienie

Zamawiający pozytywnie oceniają meblościanki na wymiar wykonane przez naszą firmę. Opinia Klientów jest dla nas niezwykle ważna, dlatego każdą uwagę zapamiętujemy i za każdym razem staramy się być lepsi.

Meblościanka na wymiar – całkowita cena

Cena meblościanki na zamówienie uzależniona jest kilku kwestii. Są to przede wszystkim:

  • wielkość mebla;
  • rodzaj materiałów, z jakich meblościanka ma być wykonana;
  • rodzaj wykorzystanych prowadnic (w szufladach) i zawiasów (w szafkach z drzwiczkami).

Nie wiesz, jaki kolor meblościanki na zamówienie będzie pasował do Twojego wnętrza?

Skonsultuj się z nami – doradzimy, na co się zdecydować!