Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do restauracji na wymiar Poznań

W ofercie naszej firmy każdy znajdzie coś dla siebie – również właściciele kawiarni, pubów oraz barów. Oferujemy profesjonalne wykonanie mebli na zamówienie do restauracji, ponieważ priorytetowe jest dla nas nie tylko zadowolenie naszych klientów, ale i Waszych. Wybieramy materiały najlepszej jakości, ponieważ chcemy, aby zapewniały naszym Klientom trwałość i niezawodność przez długie lata. 

Zastosowanie mebli restauracyjnych na zamówienie

Meble gastronomiczne na zamówienie znajdą swoje zastosowanie m.in. w:

  • restauracjach;
  • pubach;
  • klubach
  • barach;
  • kawiarniach.

Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu meble na wymiar do danego lokalu mogą zostać dopasowane do konkretnych wymagań. Możliwy jest wybór nie tylko materiału, z którego mają być wykonane, ale także jego koloru, wielkości czy kształtu. Zamawiający mają do wyboru fronty lakierowane, akrylowe, laminowane, drewniane, fornirowane i foliowane. To, na jakie się zdecydują, zawsze jest kwestią indywidualną.

Masz w planach otwarcie własnej restauracji i potrzebujesz mebli gastronomicznych?

Skontaktuj się z nami!

Zalety mebli gastronomicznych na wymiar

Wybór mebli do restauracji na zamówienie ma wiele plusów. Dzięki tej opcji możemy dopasować zabudowę do konkretnych pomieszczeń, bez względu na ich powierzchnię. Nie stanowi problemu także układ danego wnętrza, ponieważ podczas projektowania umeblowania możliwe jest dopasowanie jego kształtu do wyglądu i możliwości danego lokalu. 

Meble do restauracji na zamówienie – transport i montaż

Nasi Klienci nie muszą martwić się transportem mebli na wymiar do restauracji. Decydując się na usługę naszej firmy, zagwarantowany jest nie tylko ich przewóz w konkretne miejsce, ale także profesjonalny montaż mebli.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Umiejętny montaż mebli do restauracji na zamówienie jest jednym z ważniejszych etapów. Powinien być wykonany przez profesjonalistów, którzy wiedzą, co i jak dokładnie zrobić, ponieważ tylko wtedy Klienci i użytkownicy zabudowy będą mogli czuć się bezpiecznie – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie na temat mebli do restauracji na zamówienie 

Zdanie naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważne. Zawsze staramy się zapewnić im trwałe meble do restauracji na wymiar, dzięki czemu ich opinie na temat naszej firmy są pozytywne. Chętnie również ponawiamy współpracę z osobami, z którymi już wcześniej udało nam się pracować.

Meble restauracyjne na wymiar – cennik

Cena mebli gastronomicznych na zamówienie w Poznaniu zależna jest od kilku kwestii. Jest to m.in. powierzchnia, która ma zostać wypełniona meblami oraz materiał, z którego mają być one wykonane.

Projekt i wizualizacja mebli restauracyjnych

Styl mebli, które trafiają do restauracji jest niezwykle ważny i zależy nam na tym, by nasze umeblowanie idealnie wpasowało się w charakter konkretnego lokalu gastronomicznego. Z tego powodu przygotowujemy projekty oraz wizualizacje, dzięki którym klient zyskuje możliwość zapoznania się z propozycją przed rozpoczęciem produkcji.

Chcesz zmienić zabudowę w swoim lokalu i myślisz o meblach restauracyjnych na zamówienie?

Zadzwoń i zapytaj o usługę!