Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble hotelowe, dla hoteli i pensjonatów na wymiar Poznań

Hotele to miejsca, w których każdy Klient powinien czuć się komfortowo. Aby było to możliwe, właściciele pensjonatów muszą zadbać o obecność eleganckich, ale również funkcjonalnych mebli. Nasza firma jest po to, aby im to ułatwić! Gwarantujemy profesjonalne wykonanie mebli hotelowych na zamówienie, które sprostają oczekiwaniom każdego Klienta. 

Zastosowanie mebli do hoteli na zamówienie

Meble do pensjonatów na wymiar są świetną opcją dla każdego właściciela hotelu – zarówno tego mniejszego, jak i większego. Dzięki temu, że zabudowa wykonywana jest zgodnie z potrzebami danego Klienta i po dokonaniu profesjonalnych pomiarów w każdym pomieszczeniu, możliwe jest dobranie wyglądu i rozmiaru zabudowany do konkretnego wnętrza.

Marzysz o funkcjonalnych meblach do swojego hotelu?

Zadzwoń i zapoznaj się z naszą ofertą!

Zalety mebli do pensjonatu na wymiar

Meble hotelowe na zamówienie mają wiele zalet, jednak jedną z podstawowych jest fakt, że Klient ma możliwość wyboru materiałów i kolorów, jakie mają gościć w jego pensjonacie. W zależności od tego, jaki styl ma królować we wnętrzach, na tej podstawie wybierane są odpowiednie rozwiązania. Zamawiający może wybierać m.in. między frontami akrylowymi, lakierowanymi, laminowanymi, fornirowanymi, foliowanymi czy drewnianymi.

Meble hotelowe na zamówienie – transport i montaż na terenie Poznania i okolic

W naszej ofercie znajduje się profesjonalny transport i montaż mebli do hoteli i pensjonatów na wymiar. Klienci otrzymują więc kompleksowy zakres usług, który gwarantuje zadowalające efekty.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Podczas wykonywania projektu mebli hotelowych na zamówienie niezwykle ważne jest zachowanie umiaru. Hotele i pensjonaty to miejsca, do których przyjeżdżają osoby, pragnące wypocząć. Nie należy więc przytaczać ich ilością mebli, ponieważ prawdopodobnie nie zostaną one wykorzystane, a jedynie zbędnie zabiorą wolną przestrzeń, zmniejszając optycznie pomieszczenie – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie na temat mebli do hoteli na wymiar

Każdy Klient, który zdecydował się na zamówienie u nas mebli hotelowych na wymiar, zadowolony jest ze swojej decyzji. Zabudowa zawsze wykonywana jest z zachowaniem dbałości o każdy szczegół, dzięki czemu jest nie tylko funkcjonalna, ale też estetycznie wyglądająca.

Meble hotelowe na wymiar – cennik

Cena mebli hotelowych na zamówienie uzależniona jest przede wszystkim o tego, jak duże jest pomieszczenie, w którym zabudowa ma się znaleźć. Ważny jest też rodzaj wybranych materiałów oraz dodatkowych elementów, umożliwiających meblom sprawne działanie, jak prowadnice czy zawiasy.

Projekt i wizualizacja mebli dla hoteli na wymiar

Po złożeniu zamówienia na meble do pensjonatu na wymiar nasza firma wykonuje profesjonalny projekt i wizualizację zabudowy. Klient ma dzięki temu możliwość naniesienia drobnych poprawek, jeśli uzna je za istotne.

 

Nie wiesz, co jest ważne podczas projektowania swoich mebli hotelowych na wymiar?

Skonsultuj się z naszymi profesjonalistami!