Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kształty kuchni na wymiar Poznań

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym musi znaleźć się zbiór podstawowego, niezbędnego wyposażenia. Jest to element wspólny każdego pomieszczenia kuchennego, jednak mimo tej spójności – przy odpowiednim zaplanowaniu wyglądu kuchni możemy sprawić, że będzie miała ona swój indywidualny charakter. Pomóc mogą w tym kształty kuchni na wymiar, o których Klient sam decyduje.

Kształty kuchni na zamówienie

Istnieje kilka podstawowych kształtów kuchni na zamówienie. Przy wyborze jednego z nich należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość konkretnego pomieszczenia kuchennego. Nie w każdym będzie bowiem można zdecydować się na każdy dostępny wariant. 

Nie wiesz, czy wielkość Twojej kuchni pozwala na wykonanie zabudowy w kształcie U, L lub G?

Zadzwoń i poproś o poradę!

Kuchnia w kształcie litery „G” na wymiar

Kuchnia w kształcie litery G charakteryzuje się obecnością wyspy kuchennej, znajdującej się przy jednej ze ścian. Jest to wygodne rozwiązanie, które gwarantuje najwięcej przestrzeni do wykonywania posiłków.

Kuchnia „U” na wymiar

Kuchnia w kształcie litery U to pomieszczenie, w którym układ mebli przypomina podkowę. Jest tam jedna, środkowa ściana z zabudową, po bokach której znajdują się dwie, równoległe do siebie powierzchnie – również wyposażone w meble. 

Kuchnia w literę „L” na wymiar

Kuchnia w kształcie litery L jest jedną z najczęściej spotykanych. Sprawdza się w niewielkich wnętrzach, w których nie ma przestrzeni na dodatkowy blat kuchenny, w postaci wyspy kuchennej. 

Wygląd kuchni na zamówienie w różnych kształtach

W momencie decydowania się na konkretny kształt kuchni na wymiar Klient ma możliwość wyboru materiałów, z jakich zabudowa ma zostać wykonana. Decyzja może wahać się między frontami lakierowanymi, drewnianymi, fornirowanymi czy laminowanymi. Trudność może sprawić także wybór odpowiedniego koloru, który uzależniony jest od rodzaju materiału.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Materiał i kolor frontów meblowych, z jakich mają zostać wykonane meble do kuchni na zamówienie, powinna być uzależniona od wizji Klienta. Ma on bowiem możliwość wyboru konkretnego stylu dekoratorskiego, od którego zależeć będzie wygląd pozostałych elementów wyposażenia – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Kształty kuchni na wymiar – projekt i wizualizacja

Po pobraniu wymiarów danego wnętrza nasza firma wykona projekt i wizualizację kuchni na zamówienie w konkretnym kształcie. Klient dzięki temu od samego początku będzie wiedział, jak zaprezentuje się jego zabudowa.

Transport i montaż mebli kuchennych w kształcie liter U, G, L w Poznaniu

W ofercie naszej firmy znajduje się nie tylko wykonanie kuchni na wymiar w różnych kształtach, ale także ich profesjonalny transport i montaż, gwarantujący Klientom bezpieczeństwo.

Ile kosztują kuchnie w różnych kształtach na zamówienie w Poznaniu? Cena

Całkowity koszt kuchni na wymiar w konkretnym kształcie uzależniony jest głównie od wielkości danego pomieszczenia. Im jest ono przestronniejsze, tym większa będzie cena zabudowy – i odwrotnie.

Opinie o naszych meblach kuchennych na zamówienie

Klienci chwalą sobie wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar w różnych kształtach przez naszą firmę. Dzięki dopasowaniu mebli do konkretnego wnętrza Zamawiający mogą zapewnić sobie tyle przestrzeni użytkowej, ile potrzebują.

Chcesz odmienić wygląd swojej kuchni, poprzez wykonanie mebli w konkretnym kształcie?

Skontaktuj się z nami!