Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne laminowane na wymiar Poznań

Fronty laminowane są bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów, dlatego często wykorzystujemy je do produkcji mebli kuchennych na zamówienie. Powstają poprzez pokrycie płyty wiórowej lub MDF laminatem. Takie fronty charakteryzują się gładką, jednolitą strukturą. Wyglądają stylowo, a do tego są łatwe w utrzymaniu.

Zalety mebli kuchennych laminowanych na wymiar

Jedną z zalet mebli kuchennych na wymiar z frontami laminowanymi jest przystępna cena, idąca w parze z jakością. Takie meble są trwałe, bowiem ich krawędzie pokryte są szczelnie taśmą PVC. Chroni ona laminat przed działaniem wody, wilgoci czy temperatury. Powierzchnię mebli kuchennych laminowanych bardzo łatwo utrzymuje się w czystości, a odpowiednio pielęgnowane meble kuchenne laminowane posłużą długimi latami.

Szukasz frontów meblowych, które będą jednocześnie tanie i trwałe?

Postaw na fronty laminowane! Zadzwoń lub napisz

Zastosowanie frontów laminowanych w meblach na zamówienie

Fronty laminowane wybierane są nie tylko do mebli kuchennych na zamówienie, ale także do innych realizacji. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w takich meblach na wymiar do domu, jak garderoby, szafy, meblościanki, komody oraz kontenereki do biura. Dzięki swoim właściwościom, fronty laminowane sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Fronty laminowane występują w wielu kolorach i wzorach, co sprawia, że możemy je zastosować zarówno w łazience, jak i w kuchni czy salonie. Dobranie odpowiednich frontów laminowanych zgodnie z naszym gustem i potrzebami nie powinno stanowić wyzwania – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie o frontach drewnianych do mebli na zamówienie

Liczymy się ze zdaniem naszych Klientów. Jest ono dla nas niezwykle ważne, dlatego zawsze staramy się zrealizować wszelkie prośby i życzenia. Osoby, które zdecydowały się na wybór frontów drewnianych do mebli kuchennych na zamówienie, są zadowolone z efektów. Zarówno wygląd zabudowy, jak i jej funkcjonalność, spełnia ich oczekiwania, dzięki czemu chętnie decydują się na ponowne skorzystanie z usług naszej firmy.

Ile kosztują drewniane fronty meblowe w Poznaniu?

Całkowity koszt frontów drewnianych do mebli kuchennych w Poznaniu uzależniony jest od kilku czynników. Jest to m.in. kwestia rodzaju drewna, jakie zostało użyte do wykonania danych frontów, a także wielkości całej zabudowy meblowej.

Dużo gotujesz i szukasz mebli kuchennych z frontami, które nie odkształcają się pod wpływem wilgoci?

Wybierz fronty laminowane! Zadzwoń lub napisz