Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafki kuchenne na wymiar w Poznaniu

W każdej kuchni niezwykle ważne jest posiadanie odpowiedniej przestrzeni do przechowywania wyposażenia. Aby mieć jej wystarczająco dużo, jednym z lepszych sposobów jest zainwestowanie w szafki kuchenne na zamówienie. Nasza firma wykonuje zabudowę kuchenną z dbałością o wszelkie potrzeby Klientów. 

Zalety szafek kuchennych na wymiar 

Szafki kuchenne na zamówienie to meble, na które może zdecydować się każdy. Dzięki temu, że tego rodzaju zabudowa wykonywana jest na konkretny wymiar, może być ona zastosowana zarówno w dużych, jak i niezwykle małych lub nieustawnych wnętrzach. Ich właściciele nie muszą się więc obawiać, że funkcjonowanie w takiej kuchni będzie mało komfortowe – wystarczy zadbać o odpowiednie meble.

Brakuje Ci miejsca do przechowywania kuchennego wyposażenia?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę szafek do kuchni na zamówienie!

Narożne szafki kuchenne na wymiar

Narożne szafki kuchenne na zamówienie sprawdzą się w małych kuchniach, ponieważ pozwalają na zaoszczędzenie dużej ilości przestrzeni. Istnieje wiele funkcjonalnych, dodatkowych rozwiązań, stosowanych w tego rodzaju szafkach, jak np. wysuwane kosze na garnki i patelnie, które pozwalają na przechowywanie znacznie większej ilości wyposażenia.

Stojące szafki kuchenne na zamówienie

Szafki kuchenne na zamówienie stojące to klasyka – spotykane są one w każdym pomieszczeniu kuchennym. Często mogą być w nich „ukryte” sprzęty AGD, takie jak zmywarki, piekarniki czy lodówki. Określamy je mianem zabudowanych. Jest to opcja chętnie wybierana w kuchniach nowoczesnych, ale coraz częściej także kuchniach angielskich i tradycyjnych.

Szafki kuchenne wiszące na wymiar

Wiszące szafki kuchenne robione na zamówienie są niezwykle przydatne. Pozwalają na przechowywanie wyposażenia, które warto mieć „pod ręką”. Są to m.in.: kubki, talerze, miski itp.

Fronty do szafek kuchennych na wymiar

Decydując się na szafki kuchenne na zamówienie, Klient ma możliwość zadecydowania m.in. o frontach meblowych. Do wyboru są:

  • fronty lakierowane;
  • fronty laminowane;
  • fronty drewniane;
  • fronty fornirowane;
  • fronty akrylowe; 
  • fronty foliowane.

Każdy rodzaj wyróżnia się wyglądem, a także poszczególnymi parametrami, które mogą mieć wpływ m.in. na ich trwałość.

Szafki kuchenne na zamówienie – projekt i wizualizacja

Klienci naszej firmy, przed rozpoczęciem realizacji zamówienia szafek kuchennych na wymiar, mają okazję zapoznać się z projektem i wizualizacją zabudowy. Umożliwiamy także możliwość wprowadzenia drobnych zmian lub korekt w projekcie, dzięki czemu meble będą wyglądać dokładnie tak, jak Klient sobie życzy.

Transport i montaż szafek kuchennych na wymiar na terenie Poznania i okolic

Po wykonaniu szafek kuchennych na zamówienie nasza firma transportuje i montuje zabudowę pod wskazanym przez Klienta adresem. Termin ustalany jest indywidualnie z Zamawiającym, ponieważ musi on być dogodny zarówno dla niego, jak i dla nas. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Szafki kuchenne na zamówienie to meble, które sprawdzą się w każdej kuchni. Dzięki temu, że projektowane i wykonywane są zgodnie z wytycznymi Klienta, dopasowane mogą zostać bezpośrednio do danego pomieszczenia – zarówno w kwestii wymiarów, jak i ogólnego wyglądu – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie Klientów na temat szafek kuchennych na zamówienie

Szafki kuchenne na zamówienie są meblami chętnie wybieranymi przez naszych Klientów. Twierdzą oni, że zabudowa taka znacznie ułatwia im codzienne funkcjonowanie i sprawia, że przygotowywanie posiłków nie jest problematyczne.

Szafki kuchenne na wymiar – cena

Całkowity koszt szafek kuchennych na zamówienie uzależniony jest przede wszystkim od wielkości danej kuchni. Cena jest adekwatna do ilości i wielkości zamówionych szafek.

Szukasz firmy, która profesjonalnie wykona szafki kuchenne na wymiar zgodnie z Twoją wizją?

Zadzwoń do nas!