Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Układy kuchni na wymiar Poznań

W naszej firmie nadrzędnym celem jest sprostanie potrzebom wszystkich Klientów. W związku z tym proponujemy wiele różnych układów kuchni na wymiar. Zawsze pomagamy dobrać wariant optymalny – pasujący nie tylko do specyfiki pomieszczenia, ale przede wszystkim oczekiwań Klienta. 

Kuchnia jednorzędowa na wymiar

Ze względu na styl budownictwa w polskich domach i mieszkaniach kuchnia jednorzędowa jest układem najczęściej występującym. Montuje się ją tylko na jednej ścianie, dzięki czemu sprawdza się zwłaszcza w kuchniach o ograniczonej powierzchni. To propozycja do wnętrz nieustawnych, w nietypowych kształtach. 

Dysponujesz nieustawną kuchnią i nie wiesz, na jaki układ mebli się zdecydować?

Skontaktuj się z nami!

Kuchnia dwurzędowa na wymiar

Kuchnia dwurzędowa sprawdzi się w przypadku osób dysponujących kuchnią o nieco większej powierzchni. W związku z tym jest to układ najczęściej spotykany w domach – szafki wówczas rozstawione są po obu stronach pomieszczenia. 

Kuchnia z wyspą na zamówienie

Kuchnie z wyspą to układ przeznaczony przede wszystkim do pomieszczeń większych oraz kuchni otwartych na salon. Trudno o bardziej praktyczne rozwiązanie. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dzięki wyspie nie tylko zyskujemy dodatkową roboczą przestrzeń do przygotowywania posiłków. Dodatkowo pomaga ona podzielić pomieszczenie na strefy, co jest szczególnie pożądane w przypadku salonu z aneksem kuchennym – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Układy kuchni na wymiar – projekt i wizualizacja

Przed przystąpieniem do tworzenia mebli, zawsze w pierwszej kolejności wykonujemy projekt i wizualizację. Słuchamy Klienta, starając się wychwycić jego potrzeby i na tej podstawie opracowujemy projekt. Wizualizacja pomaga zweryfikować czy wizja Klienta wraz z naszymi propozycjami będzie się sprawdzać w praktyce. 

Transport i montaż mebli na wymiar w Poznaniu

Nasza firma zapewnia transport i montaż mebli na terenie Poznania i okolic. Dzięki temu mamy pewność, że meble dotrą do Klienta w nienaruszonym stanie i zostaną zmontowane zgodnie z założeniami projektu. 

Opinie o naszych meblach kuchennych na wymiar

Nasi Klienci pozytywnie oceniają nasze meble kuchenne na wymiar. Cenią je zwłaszcza za solidność, dostosowanie do indywidualnych potrzeb i ciekawy design. 

Ile kosztują kuchnie jednorzędowe, dwurzędowe i z wyspą w Poznaniu?

Cena naszych kuchni na wymiar jest uzależniona od wielu czynników. Na ostateczny koszt wpływ mają między innymi: wielkość i złożoność projektu, użyte materiały i zastosowane systemy przechowywania oraz dodatkowe wyposażenie. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wstępną wycenę. 

Szukasz mebli kuchennych skrojonych pod Twoje potrzeby?

Postaw na nasze meble do kuchni na wymiar. Zadzwoń!