Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne akrylowe na wymiar Poznań

Fronty akrylowe są coraz chętniej wybierane przez Klientów, którzy marzą o stylowych meblach na wysoki połysk. Powstają w wyniku nałożenia dość grubej warstwy akrylu na płytę MDF. Meble kuchenne z akrylowymi frontami wyróżniają się niezwykłą głębią połysku, przez co ich powierzchnia kojarzy się ze szklaną taflą. Poza estetycznym wyglądem, fronty akrylowe wyróżniają się także wysoką trwałością.

Zalety mebli na wymiar z frontami akrylowymi

Główną zaletą frontów akrylowych jest odporność na działanie wysokiej temperatury. Fronty te posiadają sztywną powierzchnię, dlatego nie ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Są więc wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu. Także czyszczenie nie sprawia większych problemów. Wystarczy przecierać je wilgotną szmatką. Ze względu na to, że produkcja mebli kuchennych z akrylowymi frontami zajmuje znacznie mniej czasu, są o wiele tańsze niż ich lakierowany odpowiednik.

Szukasz prawdziwie błyszczących, a przy tym trwałych mebli kuchennych?

Postaw na fronty akrylowe! Zadzwoń lub napisz

Zastosowanie frontów akrylowych w meblach na zamówienie

Fronty akrylowe idealnie nadają się do kuchni w stylu nowoczesnym, ale równie dobrze sprawdzą się w przypadku innych mebli na wymiar. Szczególnie mocno polecamy je do wnętrz urządzonych w stylu glamour, gdzie błysk ma ogromne znaczenie. Fronty akrylowe sprawdzą się do produkcji meblościanek, szaf na wymiar, komód, a także toaletek i szafek łazienkowych.

Meble kuchenne akrylowe na wymiar w Poznaniu – projekt i wizualizacja

Meble kuchenne z frontami akrylowymi to wyjątkowy projekt, dlatego chcemy, by Klient był w pełni zadowolony z rezultatów. W tym celu jeszcze przed przystąpieniem do realizacji wykonujemy projekt oraz profesjonalną wizualizację komputerową.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dzięki naszej bezpłatnej usłudze, jaką jest projekt i wizualizacja, Klient może porównać swoją wizję mebli z wykonaną przez nas propozycją. Projekt i wizualizacja pozwalają na podstawie pomiarów oraz wywiadu z Klientem rozplanować układ mebli, położenie szafek, a także kolorystyczne dopasowanie mebli do wnętrza – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Transport i montaż mebli na wymiar do kuchni akrylowych

Stawiamy na jakość wykonywanych usług, dlatego oferujemy Klientom transport oraz montaż mebli kuchennych z frontami akrylowymi. Dzięki temu mamy pewność, że meble nie uległy uszkodzeniu, a akryl obiciu. W domu Klienta montujemy meble zgodnie z wykonanym przez nas wcześniej projektem.

Opinie Klientów na temat mebli kuchennych akrylowych na zamówienie

Nasi Klienci zachwalają meble kuchenne na wymiar z frontami akrylowymi. Doceniają ich wyjątkowy połysk i łatwość w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do zapoznania się z pozytywnymi komentarzami na stronie.

Meble do kuchni akrylowe na zamówienie – cena

Koszt mebli kuchennych akrylowych na wymiar uzależniony jest od takich kwestii, jak wielkość mebli, ilość szafek, ich wyposażenie oraz niestandardowe wymagania Klienta. Ustalamy go indywidualnie po zaakceptowaniu stworzonego przez nas projektu.

Urządzasz wnętrze w stylu glamour?

Wybierz meble kuchenne na wymiar z frontami akrylowymi! Zadzwoń lub napisz