Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zależy nam, aby oferowane przez nas usługi były dla Klientów atrakcyjne i w pełni odpowiadały ich potrzebom. Dlatego zawsze wykonujemy wstępny projekt, a następnie wizualizację mebli na wymiar. Dzięki temu możemy zaznajomić się z wzajemnymi oczekiwaniami, a także dopracować szczegóły projektu.

Profesjonalny projekt i wizualizacja mebli na wymiar

Cenimy sobie pozytywną relację z Klientami, dlatego staramy się na każdym etapie współpracy konsultować z nimi pomysły oraz wątpliwości. Wykonujemy zarówno duże projekty, jakimi są meble kuchenne na wymiar, jak i mniejsze realizacje mebli na wymiar do domu, jak szafki nocne, komody czy stoły na zamówienie. Wierzymy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, dlatego słuchamy naszych Klientów i wdrażamy ich uwagi co do najmniejszych detali.

Projekt mebli na wymiar – na czym polega?

Wykonanie projektu, który spełni oczekiwania naszych Klientów i pozostałych domowników to pierwszy z etapów realizacji mebli na wymiar. Poprzedzony jest wywiadem na temat potrzeb i preferencji Klienta. Analizowana jest dostępna przestrzeń oraz jej wymiary i wygląd. Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy kompleksowy projekt realizacji, który obejmuje takie elementy, jak

  • układ mebli, 
  • wielkość, 
  • ilość i rozmieszczenie szafek, 
  • dodatkowe oświetlenie.

Wizualizacja mebli na zamówienie

Po wykonaniu projektu przechodzimy do jego komputerowej wizualizacji. Pozwala nam to pokazać Klientowi, jak w rzeczywistości będzie wyglądała gotowa realizacja mebli na wymiar. Wizualizacja ma na celu przede wszystkim ukazanie obranej estetyki i tego, na ile jest ona spójna z wystrojem całego wnętrza. Jeśli Klient zaakceptuje naszą wizję mebli na wymiar, wówczas przechodzimy do ich realizacji.

Jaki jest koszt wykonania projektu i wizualizacji?

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego usługa, jaką jest projekt oraz wizualizacja, wykonujemy w standardzie. Chcemy, aby efekt naszej pracy był w pełni zadowalający, dlatego jeszcze na wczesnym etapie dajemy naszym Klientom możliwość wyboru między proponowanymi opcjami. Jest to także czas dla Klientów na wprowadzenia własnych pomysłów. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia kosztu realizacji oraz umówienia się na usługę pomiaru, projektu oraz wizualizacji mebli na wymiar.