Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble medyczne, do gabinetów medycznych na wymiar Poznań

Klienci naszej firmy mogą zamówić meble na wymiar nie tylko do swojego domu. Oferujemy również meble medyczne na zamówienie, które mogą stanąć m.in. w gabinetach lekarskich. Dzięki temu każdemu Klientowi możemy zapewnić dokładnie to, czego potrzebuje. Posiadanie funkcjonalnych, idealnie pasujących do danego wnętrza mebli do gabinetów medycznych sprawi, że praca będzie łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Jakie rodzaje mebli do gabinetów lekarskich na wymiar produkujemy?

Nasi Klienci mogą zamówić taki rodzaj mebla medycznego na zamówienie, jakiego potrzebują. Mają oni bowiem możliwość zadecydowania zarówno o jego wysokości i szerokości, jak i o ostatecznym wyglądzie, czyli m.in. kolorze, obecności szklanych elementów itp. Zamawiający mogą zdecydować się na:

  • szuflady do gabinetów medycznych;
  • regały ze szklanymi półkami;
  • witryny z przeszkleniami;
  • regały i półki do gabinetów lekarskich;
  • różnego rodzaju niestandardowe meble medyczne, wykonywane zgodnie z wymaganiami Klienta.

Potrzebujesz mebli medycznych do swojego gabinetu lekarskiego?

Skontaktuj się z nami!

Dla kogo przeznaczone są meble medyczne na wymiar?

Meble medyczne na zamówienie przeznaczone mogą być zarówno do szpitali, jak i do mniejszych przychodni i prywatnych gabinetów lekarskich. Dzięki temu, że to Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie, zabudowa może zostać dopasowana bezpośrednio do danego wnętrza lub potrzeb Zamawiającego. Do wyboru są m.in. fronty lakierowane, laminowane, fornirowane oraz akrylowe.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Każdy, kto ceni sobie funkcjonalność i estetykę, powinien zdecydować się na meble medyczne na zamówienie. Zabudowa wykonywana na wymiar sprawi, że Klient będzie mógł dopasować do siebie wygląd poszczególnych elementów w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zapanuje ład i porządek, który sprzyja pracy – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Jakie są zalety naszych mebli do gabinetów lekarskich na zamówienie?

Meble do gabinetów medycznych na wymiar są dobrą opcją, która sprawdzi się w każdym wnętrzu – również tym małym i niesymetrycznym. Pracownicy naszej firmy zadbają o to, aby wolna przestrzeń została wykorzystana w maksymalny sposób.

Projekty i wizualizacje mebli medycznych na zamówienie

Nasza firma gwarantuje wykonanie profesjonalnego projektu i wizualizacji mebli na zamówienie. Dzięki temu Klient może zapoznać się z wyglądem zamówionej zabudowy jeszcze przed jej powstaniem.

Meble do gabinetów lekarskich na wymiar – dostawa i montaż w Poznaniu

Oprócz profesjonalnego wykonania mebli medycznych na zamówienie oferujemy także naszym Klientom transport i montaż zabudowy na terenie Poznania i okolic.

Opinie o naszych meblach do gabinetów medycznych na zamówienie

Klienci, którzy zdecydowali się na zamówienie mebli medycznych na wymiar, chętnie wracają do naszej firmy. Są oni zadowoleni z jakości i funkcjonalności wykonanej zabudowy meblowej.

Jaki jest koszt mebli medycznych na zamówienie w Poznaniu?

Całkowity koszt mebli do gabinetów medycznych uzależniony jest głównie od ich wielkości i ilości poszczególnych elementów. Wpływ na cenę ma także rodzaj zastosowanych materiałów, ponieważ inny koszt wygenerują fronty drewniane czy lakierowane, a jeszcze inny fronty akrylowe lub laminowane.

Planujesz otworzyć swój gabinet lekarski i potrzebujesz do niego profesjonalnych mebli medycznych?

Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę!