Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar fornirowane Poznań

Fornirowane fronty mebli kuchennych są doskonałym zamiennikiem frontów drewnianych. Wyglądają bardzo podobnie, a do tego nie odbiegają od nich jakością i funkcjonalnością. Powstają w wyniku pokrycia płyty wiórowej lub płyty MDF fornirem, czyli niezwykle cienkim płatem drewna naturalnego. Następnie wierzchnią warstwę pokrywa się lakierem. Dzięki temu fronty fornirowane wizualnie nie różnią się od tych z drewna litego.

Zalety mebli kuchennych na wymiar z frontami fornirowanymi

Fronty fornirowane skutecznie zastępują drewno, ale są od niego o wiele tańsze. Kuchnia wyposażona w tego rodzaju fronty może być matowa lub na wysoki połysk, w zależności od tego, czym pokryto powierzchnię mebli. Zaletą forniru jest dostępność odcieni różnych gatunków drewna. Możemy wybierać między imitacją drewna egzotycznego lub któregoś z gatunków rodzimych. Fronty fornirowane znajdą swoje zastosowanie zarówno w kuchni klasycznej, na przykład angielskiej, jak i nowoczesnej.

Szukasz idealnej alternatywy dla mebli z litego drewna?

Zamów kuchnię z frontami fornirowanymi! Zadzwoń lub napisz

Zastosowanie frontów fornirowanych w meblach na zamówienie

Fronty fornirowane są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się nie tylko w przypadku mebli kuchennych na wymiar. Można je także wykorzystać przy produkcji domowej biblioteczki lub eleganckiej gabloty. Dzięki fornirowanym frontom szafa i komoda nabiorą wyjątkowej elegancji.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Podczas gdy drewno cechuje się niską odpornością na działanie takich czynników, jak woda, fronty fornirowane z powodzeniem zastosujemy w szafkach łazienkowych. Nie odkształcają się pod wpływem pary wodnej. W ten sposób zyskamy stylowe meble łazienkowe, które nie ulegną zniszczeniu tak szybko, jak drewniane – mowi ekspert meblowymistrz.pl

Meble na wymiar do kuchni fornirowane – projekt i wizualizacja

Klientom zainteresowanym współpracą z nami oferujemy usługę projektu oraz wizualizacji mebli kuchennych na wymiar z frontami fornirowanymi. Dzięki temu już na początkowym etapie realizacji możemy zaznajomić się z oczekiwaniami Klienta i stworzyć projekt, który w pełni go zadowoli.

Transport i montaż mebli kuchennych na wymiar fornirowanych

Zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego nie wymagamy od Klienta znalezienia transportu dla zrealizowanych przez nas mebli. Wykonujemy tę usługę samodzielnie, dowożąc meble kuchenne fornirowane do Klienta w Poznaniu i okolicach. Na miejscu zajmujemy się także profesjonalnym montażem.

Opinie Klientów na temat frontów fornirowanych do kuchni na zamówienie

Fronty fornirowane cieszą się wśród naszych Klientów niesłabnącym powodzeniem. Zachwalają ich jakość oraz bogactwo dostępnych wzorów. Klienci wybierają fronty fornirowane do kuchni na wymiar, ale także innych mebli użytkowych.

Meble do kuchni na wymiar fornirowane – cena

Cena mebli kuchennych na wymiar fornirowanych uzależniona jest od kilku czynników. Przed sporządzeniem ostatecznej wyceny analizujemy między innymi

  • wielkość pomieszczenia,
  • ilość potrzebnego materiału,
  • ilość szafek oraz innych systemów przechowywania,
  • złożoność projektu.

Na Twoich meblach kuchennych widać upływający czas?

Wymień je na meble z frontami fornirowanymi! Zadzwoń lub napisz