Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Garderoby na wymiar Poznań

Garderoby na zamówienie są jednym z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty. To idealna opcja nie tylko dla Klientów dysponujących osobnym pomieszczeniem na urządzenie garderoby, ale również funkcjonujących na mniejszym metrażu, którzy muszą ją na przykład wkomponować w sypialnię. Nasze garderoby na zamówienie pomogą mądrze zagospodarować większą przestrzeń jak i wydobędą potencjał z nawet najbardziej nieustawnych pomieszczeń. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i sprostanie indywidualnym potrzebom i preferencjom klienta. W procesie tworzenia mebli korzystamy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu nasze realizacje zyskują na trwałości. 

Jakie rodzaje garderoby na wymiar oferujemy?

Przez garderobę rozumie się zwykle osobne pomieszczenie (lub część) przeznaczone do przechowywania ubrań i innych elementów stroju. Oferujemy zarówno garderoby zamknięte jak i otwarte, z drzwiami uchylnymi lub przesuwanymi. Zawsze staramy się dopasować mebel do specyfiki pomieszczenia oraz potrzeb klienta. Nawet jeśli mamy gotowe wstępne szablony, to we współpracy z Klientem poddajemy je modyfikacjom i tworzymy taki układ, który najbardziej go usatysfakcjonuje. 

Zajmujemy się również produkcją nietypowej zabudowy na wymiar. Naszą specjalnością są na przykład garderoby w zabudowie wnęk, skosów czy poddaszy. Uważamy, że garderoba musi nie tylko pasować do pomieszczenia, ale także spełniać wszelkie oczekiwania klienta. Nasze meble łączą w sobie trwałość i estetykę. 

Brakuje Ci miejsca na przechowywanie ubrań?

Nasze garderoby na wymiar pomogą Ci się z tym uporać. Zadzwoń!

Jakie są typy mebli w garderobie na zamówienie? 

Oferujemy wiele różnych systemów budowania garderoby. To jak zaprojektujemy jej wystrój, jest zależne od tego, czy jest ona całkowicie osobnym pomieszczeniem, czy też Klient może na nią przeznaczyć na przykład wyłącznie wnękę w pokoju. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • szafy do garderoby na wymiar,
  • komody i regały,
  • szuflady i półki,
  • wieszaki klasyczne oraz ruchome,
  • szuflady koszyki. 

Ponadto podpowiadamy Klientom w wyborze wyposażenia wspomagającego. Zachęcamy do kupowania takich elementów, które jeszcze bardziej podniosą komfort przechowywania ubrań. Nasze rozwiązania dopasowujemy indywidualnie pod każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i ma inne potrzeby. W związku z tym pozostawiamy naszym Klientom pełną swobodę w kwestii układu garderoby czy liczby półek bądź szuflad.

Jakie są zalety garderoby na wymiar?

Produkując garderoby na wymiar, korzystamy z materiałów najwyższej jakości, podchodząc do procesu tworzenia mebli z wielką starannością. Wiemy dobrze, że dbałość o detale przekłada się pozytywnie na funkcjonalność mebli. Przystępując do pracy nad projektem garderoby, staramy się jak najlepiej poznać potrzeby Klienta, tak aby zaproponować mu rozwiązania najbardziej odpowiadające jego preferencjom. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zainwestowanie w garderobę na zamówienie wiąże się z wieloma korzyściami. Po pierwsze klient ma możliwość jej idealnego dopasowania do przestrzeni. Nieustawne pomieszczenia traktujemy jak wyzwanie, wierzymy w to ,że każdy “kącik” można mądrze zagospodarować. Ponadto projektując wnętrze mebli do garderoby, stosujemy najnowsze systemy i mechanizmy, które zdecydowanie ułatwiają utrzymanie porządku w szafach – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Garderoby na wymiar w Poznaniu – projekty i wizualizacje

Przed przystąpieniem do produkcji mebli, przygotowujemy projekt i wizualizację. Po konsultacji z Klientem wprowadzamy ewentualne poprawki. Dzięki temu nasze meble są dopracowane i jak najbardziej odpowiadają wyobrażeniom Klientów. 

Transport i montaż garderoby na wymiar na terenie Poznania

Wyznajemy zasadę, że należy wykazać się zaangażowaniem, od samego początku podjęcia współpracy z Klientem aż do końca. Dlatego zapewniamy transport i montaż garderoby. Dzięki temu mamy pewność, że meble nie ulegną zniszczeniu w drodze i zostaną złożone prawidłowo, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Ponadto uczestnicząc w procesie składania mebli, jesteśmy od razu w stanie wyłapać ewentualne pomyłki i je skorygować. 

Opinie na temat naszych mebli do garderoby na wymiar

Klienci pozytywnie oceniają nasze garderoby na zamówienie. Doceniają nas między innymi za mnogość możliwości do wyboru, wysoką jakość materiałów i wykonania oraz efektowny design. 

Ile kosztuje garderoba na wymiar w Poznaniu? Ceny 

Cena garderoby na zamówienie jest uzależniona od wielu czynników. Decyduje o niej nie tylko wielkość pomieszczenia, ale także to ile mebli zostało wykonanych do garderoby. Na ostateczny koszt wpływają ponadto wykorzystane materiały, ilość udogodnień we wnętrzu mebli czy zastosowane systemy oraz mechanizmy. 

Masz trudności ze znalezieniem ubrań w szafie? Dzięki naszej garderobie na wymiar z inteligentnym systemem przechowywania ten problem stanie się przeszłością.

Skontaktuj się z nami!