Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie angielskie na wymiar Poznań

Kuchnie angielskie na wymiar są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Cechują się niezwykłą, ponadczasową elegancją, przez co nadają wnętrzu klasy i szyku. Jasne barwy, delikatne zdobienia i wizualna lekkość to cechy kuchni angielskich, które najbardziej zachwycają Klientów. Podobają się szczególnie tym, którzy cenią połączenie tradycyjnych form z nowoczesnymi akcentami. Nasze meble angielskie na wymiar dopracowujemy w najmniejszym szczególe, tak by zabudowa nie tylko wspaniale się prezentowała, ale była przede wszystkim funkcjonalna.

Jakie rodzaje mebli angielskich na wymiar oferujemy?

W projekcie kuchni na wymiar ważne są zastosowane materiały, wpływające na trwałość oraz wygląd mebli. Kuchnię w stylu angielskim na wymiar wykonujemy z różnego rodzaju frontów. Najbardziej polecamy drewniane fronty, których klasyczny wygląd idealnie oddaje elegancję stylu angielskiego. Możemy także wykonać kuchnię angielską na zamówienie z frontami fornirowanymi, które stanowią wspaniałą alternatywę dla frontów drewnianych. Na życzenie Klienta zrealizujemy projekt mebli kuchennych angielskich z frontami lakierowanymi, laminowanymi albo akrylowymi. Kuchnie w tym stylu cechują się jasną kolorystyką, dlatego najczęściej wykonujemy meble białe, kremowe bądź beżowe.

Marzysz o przestronnej, stylowej kuchni? Postaw na meble w stylu angielskim!

Zadzwoń lub napisz

Zalety kuchni angielskich na wymiar

Meble kuchenne na wymiar w stylu angielskim są przede wszystkim wyjątkowo piękne. Idealnie sprawdzą się w kuchni osób, którym zależy na ciepłym wnętrzu z charakterem. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasze meble kuchenne na zamówienie angielskie przykuwają wzrok, będąc przy tym rozwiązaniem w pełni ergonomicznym. Jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrza, a drewniane fronty z dekoracyjnymi żłobieniami sprawiają, że staje się ono przytulne. Meble angielskie na wymiar dopasowane są do wnętrza i potrzeb domowników, dlatego ich układ i ilość miejsca dostępnego do przechowywania ustalane są w taki sposób, by spełnić oczekiwania Klientów – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Kuchnia angielska na zamówienie – projekt i wizualizacja

Nasze meble tworzymy w oparciu o propozycje i potrzeby Klienta, dlatego przed przystąpieniem do realizacji wykonujemy projekt oraz wizualizację. Projekt pozwala nam nakreślić układ mebli kuchennych angielskich oraz rozstaw szafek. Z kolei za pomocą komputerowej wizualizacji Klient może zobaczyć planowany efekt oraz wyrazić swoją opinię. Na tym etapie możemy wprowadzić ewentualne poprawki i uwzględnić uwagi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego obie usługi oferujemy całkowicie bezpłatnie.

Meble kuchenne na wymiar angielskie – dostawa i montaż u Klienta w Poznaniu

Zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych przez nas usług, a każdy etap prac jest przez naszych pracowników dokładnie nadzorowany. Oferujemy naszym Klientom usługę transportu kuchni angielskiej na terenie Poznania i okolic. Dzięki temu mamy pewność, że meble dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Zajmiemy się także profesjonalnym montażem kuchni, zgodnie z wytycznymi projektu.

Opinie Klientów o naszych realizacjach kuchni angielskich na wymiar

Klienci, którzy zdecydowali się zamówić u nas meble kuchenne angielskie na wymiar, oceniają je pozytywnie. Zwracają uwagę na jakość świadczonych usług, zaangażowanie naszych pracowników oraz kompleksowe podejście do oczekiwań i potrzeb Klienta. 

Meble kuchenne na zamówienie angielskie – cena

Cena za meble kuchenne angielskie ustalana jest indywidualnie z Klientem. Na ostateczny koszt realizacji wpływa wiele czynników, takich jak:

  • wybrany przez Klienta układ mebli kuchennych angielskich,
  • ilość oraz jakość wykorzystanych materiałów,
  • złożoność realizacji zamówienia,
  • dodatkowe systemy, takie jak oświetlenie, szafki typu “magic corner”, itd.

Chciałbyś połączyć klasykę z nowoczesnością w swojej kuchni?

Zamów meble angielskie na wymiar! Zadzwoń lub napisz