Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Fronty drewniane do mebli na wymiar Poznań

Decydując się na zamówienie mebli kuchennych na wymiar, jednym z ważniejszych kroków jest wybór odpowiednich frontów meblowych. Podczas podejmowania decyzji warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego są wykonane. To on bowiem decyduje o ich trwałości i jednocześnie o tym, czy ich użytkowanie nie będzie sprawiało problemów. Jedną z lepszych opcji jest wybór drewnianych frontów do kuchennej zabudowy. Wprowadzają one do wnętrza element natury i świeżości, który idealnie komponuje się z niemalże każdym stylem dekoratorskim. 

Drewniane fronty meblowe – zastosowanie

Jednym z podstawowych zastosowań jest wykorzystanie frontów drewnianych do mebli kuchennych. Sprawdzą się one idealnie w tym wnętrzu, ponieważ są odporne na uszkodzenia. Co więcej, mają wiele walorów wizualnych. Wykonywane są z wielu różnych rodzajów drewna, dzięki czemu łatwo dopasować je do wyglądu każdego pomieszczenia. 

Marzysz o klasycznej kuchni w swoim domu?

Postaw na drewniane fronty do mebli kuchennych – zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Zalety frontów drewnianych w meblach kuchennych na zamówienie w Poznaniu

Kuchnie z frontami drewnianymi są niezwykle eleganckimi pomieszczeniami. Jednocześnie meble w kuchni drewnianej są trwałe, odporne na uszkodzenia, a co więcej – łatwo odnowić ich wygląd. Wystarczy bowiem zetrzeć papierem ściernym wierzchnią warstwę frontu i pomalować go preparatem impregnująco-barwiącym. 

Meble kuchenne z frontami drewnianymi – projekty i wizualizacje

Aby Klient mógł zapoznać się z oczekiwanymi rezultatami, przed rozpoczęciem prac nad meblami kuchennymi z frontami drewnianymi, wykonywany jest projekt i wizualizacja zabudowy. Na tym etapie możliwe jest także wprowadzenie drobnych zmian i modyfikacji w planie – jeśli Zamawiający ma takie życzenie. Ważne jest, aby Klient w pełni zaakceptował przedstawiony plan, ponieważ jest to pierwszym krokiem do jego zadowolenia z mebli w klasycznej kuchni drewnianej.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Podczas ustalania z Klientem końcowego wyglądu mebli kuchennych z frontami drewnianymi, zawsze staramy się dopytywać o wszelkie możliwe szczegóły tego, jak prezentuje się wizja Zamawiającego. Dzięki temu możliwe jest wykonanie jak najdokładniejszego projektu, który przedstawia oczekiwany efekt – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Opinie o frontach drewnianych do mebli na zamówienie

Liczymy się ze zdaniem naszych Klientów. Jest ono dla nas niezwykle ważne, dlatego zawsze staramy się zrealizować wszelkie prośby i życzenia. Osoby, które zdecydowały się na wybór frontów drewnianych do mebli kuchennych na zamówienie, są zadowolone z efektów. Zarówno wygląd zabudowy, jak i jej funkcjonalność, spełnia ich oczekiwania, dzięki czemu chętnie decydują się na ponowne skorzystanie z usług naszej firmy.

Ile kosztują drewniane fronty meblowe w Poznaniu?

Całkowity koszt frontów drewnianych do mebli kuchennych w Poznaniu uzależniony jest od kilku czynników. Jest to m.in. kwestia rodzaju drewna, jakie zostało użyte do wykonania danych frontów, a także wielkości całej zabudowy meblowej. 

Szukasz firmy, która profesjonalnie wykona meble kuchenne na wymiar z frontami drewnianymi?

Skontaktuj się z nami!