Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar tym się różnią od gotowych modułów, że są idealnie dopasowane do wnętrzą i w praktyczny sposób wypełniają wolną przestrzeń. Dlatego naszym Klientom z Poznania i okolic oferujemy usługę wykonania dokładnych pomiarów przestrzeni, na której mają znaleźć się zabudowy na wymiar.

Profesjonalny pomiar wnętrza pod meble na zamówienie

Meble na wymiar tym się różnią od gotowych modułów, że tworzone są od podstaw w oparciu o dokładne pomiary wnętrza lub wnęki. W tym celu mierzy się wysokość, szerokość oraz głębokość powierzchni, na której stanie mebel. Ważne jest także sprawdzenie, czy ściana jest prosta i nie występują krzywizny.

Dzięki temu, że pracownicy naszej firmy samodzielnie wykonują pomiary, mamy pewność, że zaprojektowana przez nas zabudowa na wymiar jest w pełni funkcjonalna. Pozwala nam to na stworzenie odpowiedniego projektu, który z powodzeniem będziemy mogli wdrożyć w mieszkaniu Klienta.

Jak wygląda pomiar wnętrz u Klienta w Poznaniu?

Z Klientami, którzy wyrażą zainteresowanie naszymi usługami, umawiamy się na przyjazd w celu dokonania pomiarów w wyznaczonym przez nich terminie. Jest to najważniejszy etap, którego rzetelne przeprowadzenie będzie kluczowe w dalszym etapie prac. Na podstawie wyników przeprowadzonych pomiarów będziemy mogli wykonać projekt i wizualizację mebli na wymiar. W ramach usługi, jaką jest pomiar u Klienta, oferujemy:

  • ustalenie odległości od podłogi do sufitu,
  • zmierzenie odległości od ścian, okien, 
  • ustalenie wysokości od podłogi do okna,
  • zlokalizowanie i zmierzenie instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz gazowych.

Dlaczego warto się zdecydować na profesjonalny pomiar pod meble na wymiar?

Samodzielne wykonanie pomiarów, szczególnie jeśli robimy to po raz pierwszy, może nie przynieść zamierzonych efektów. Jeśli okaże się, że nasze pomiary były niedokładne, w późniejszym etapie prac mogą być konieczne liczne poprawki. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i przedłużającej się realizacji, warto pomiary zlecić firmie, która zajmie się wykonaniem mebli na wymiar.

Jaki jest koszt wykonania pomiaru u Klienta?

Do realizacji mebli na zamówienie podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie, dlatego usługa pomiaru oferowana jest Klientom bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.