Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Fronty foliowane do mebli na zamówienie w Poznaniu

Tworząc meble na zamówienie dla naszych Klientów, zawsze chcemy, aby były one zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie. Doradzając Zamawiającym w kwestii wyboru odpowiednich materiałów, często wskazujemy na fronty foliowane. Sprawdzają się one bowiem w większości wnętrz, ich cena jest korzystna, a wygląd kuszący.

Zalety mebli kuchennych foliowanych na wymiar 

Meble kuchenne z frontami foliowanymi na zamówienie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują postawić na zastosowanie konkretnego koloru w swoim pomieszczeniu kuchennym. Folie PCV, używane do wykonania frontów meblowych, wykonywane są w różnych kolorach, które Klient może dowolnie wybierać, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Co więcej, wariant ten nie sprawia problemów w kwestii użytkowania. Gdy powstaną na froncie zabrudzenia, łatwo się ich pozbyć, wycierając powierzchnię wilgotną ściereczką.

Zastanawiasz się, czy w Twojej kuchni sprawdzą się meble z frontami foliowanymi?

Zadzwoń i skonsultuj się z nami!

Zastosowanie frontów foliowanych w meblach na zamówienie

Fronty foliowane wykorzystywane są nie tylko w meblach kuchennych. Klienci chętnie wybierają je także do swoich szafek na buty, szaf na wymiar czy komód. Jak widać, jest to więc dość uniwersalne rozwiązanie, sprawdzające się w większości wnętrz.

Meble kuchenne foliowane na wymiar – projekt i wizualizacja

Nasza firma oferuje wykonanie projektu i wizualizacji mebli na zamówienie z frontami foliowanymi. Dzięki temu Klient ma okazję zobaczyć wygląd swojej zabudowy, zanim jeszcze nasi pracownicy przystąpią do jej wykonywania.

Transport i montaż mebli do kuchni z frontami foliowanymi na zamówienie

Po wykonaniu mebli na zamówienie z frontami foliowanymi nasza firma transportuje i montuje je pod adresem ustalonym na początku współpracy – na terenie Poznania i okolic. Termin ustalany jest oczywiście z Klientem, ponieważ zależy nam, aby był on nieproblematyczny zarówno dla nas, jak i dla Zamawiającego.

Opinie Klientów na temat frontów lakierowanych do kuchni na zamówienie

Meble na wymiar z frontami foliowanymi uznawane są za jedne z ciekawiej wyglądających oraz niezwykle korzystnych cenowo. Nasi Klienci chwalą sobie foliowane zabudowy kuchenne, dzięki czemu chętnie decydują się na wykorzystanie frontów meblowych także w innych wnętrzach.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zadowolenie Klienta zawsze jest najważniejsze, dlatego ma on możliwość zadecydowania o ostatecznym wyglądzie zamówionej przez niego zabudowy. Nasza firma gwarantuje uwzględnienie wszelkich uwag – jeśli oczywiście są one zgodne z obowiązującą sztuką stolarską – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Meble do kuchni na wymiar foliowane – cena

Cena mebli na zamówienie z frontami lakierowanymi uzależniona jest głównie od wielkości poszczególnych szafek, a także rodzaju zastosowanych dodatkowych rozwiązań. Zaliczamy do nich m.in. prowadnice, zawiasy czy uchwyty.

Nie masz pomysłu na wygląd swoich mebli kuchennych na zamówienie z frontami foliowanymi?

Zadzwoń i poproś o pomoc naszych specjalistów!