Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble sklepowe na wymiar Poznań

Nasza firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem mebli na wymiar do domu, ale również dla firm. Jednym z filarów naszej działalności jest produkcja mebli sklepowych na wymiar. Zdajemy sobie sprawę z tego, że meble sklepowe muszą charakteryzować się nieprzeciętną wytrzymałością – dlatego stawiamy na materiały najwyższej jakości. W związku z tym nasze meble sklepowe to inwestycja na lata – cechuje je nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka wykonania, dzięki czemu stanowią ozdobę sklepu. 

Jakie rodzaje mebli sklepowych na zamówienie oferujemy?

Oferujemy zarówno komplety mebli sklepowych na zamówienie jak i pojedyncze meble, takie jak regały sklepowe czy lady. Kiedy projektujemy meble sklepowe, kierujemy się specyfiką pomieszczenia oraz potrzebami naszych Klientów. W ramach mebli sklepowych można u nas zamówić między innymi:

  • gabloty na wymiar,
  • regały sklepowe,
  • półki,
  • lady sklepowe,
  • stojaki,
  • wieszaki,
  • inne niestandardowe meble w zależności od potrzeb. 

Poszukujesz solidnego wyposażenia do swojego sklepu?

Postaw na nasze meble sklepowe na wymiar. Zadzwoń!

Dla kogo przeznaczone są meble do sklepu na zamówienie?

Nasze meble sklepowe na wymiar tworzymy z myślą o sklepach, zarówno tych wielkopowierzchniowych, supermarketach jak i mniejszych sklepikach takich jak: piekarnie, cukiernie, butiki czy sklepy kosmetyczne. Ponadto nasze meble sklepowe świetnie sprawdzą się w sklepach, w których towary na półkach charakteryzują się nieco większym ciężarem. Wykonujemy meble z materiałów, które są wytrzymałe i odporne na przeciążenia. 

Jakie są zalety naszych mebli do sklepu na wymiar? 

Gdy produkujemy meble sklepowe na wymiar, korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Wciąż pamiętamy o tym, że projektując meble do sklepów, odpowiadamy niejako za bezpieczeństwo ich późniejszych Klientów. Dlatego nie ma u nas miejsca na oszczędzanie na materiałach. Stawiamy na jakość i inteligentne systemy przechowywania. Projektowane przez nas lady sklepowe mają nie tylko przyciągać wzrok Klientów i umożliwiać eksponowanie towarów, ale również być jak najbardziej funkcjonalne i wygodne dla pracujących przy nich osób. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Projektując meble sklepowe na wymiar, korzystamy z naszych własnych doświadczeń jako sprzedawców, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązania. Jednocześnie słuchamy Klientów i ich potrzeb, ponieważ rozumiemy, że każdy ma swoją “wizję” tego jak powinien prezentować się jego sklep. Pozostawiamy Klientom swobodę w kwestii układu półek czy doboru materiału, z którego mają być wykonane meble. Naszym celem są jak najbardziej spersonalizowane meble – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Meble sklepowe na wymiar – projekty i wizualizacje

Wykonujemy projekt i wizualizację mebli sklepowych na wymiar. Dzięki temu klient może wyobrazić sobie jak będzie wyglądał efekt końcowy i jeśli to konieczne, wprowadzić ewentualne poprawki.

Meble do sklepu na wymiar – dostawa i montaż w Poznaniu

Oferujemy dostawę i montaż mebli na terenie Poznania i okolic. Wykazujemy się profesjonalizmem od początku do końca współpracy z Klientem. 

Opinie o naszych meblach sklepowych na zamówienie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszych dotychczasowych realizacji mebli sklepowych na wymiar. 

Ile kosztują meble sklepowe na wymiar w Poznaniu? Cena 

O cenie mebli sklepowych na wymiar w Poznaniu decyduje wiele czynników. Ostateczny koszt zależy między innymi od wykorzystanych materiałów, złożoności projektu oraz dodatkowego wyposażenia. 

Nie wiesz, jak wyposażyć nieustawną przestrzeń w swoim sklepie?

Skontaktuj się z nami!