Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafy na wymiar zyskują coraz większą popularność. Ten trend właściwie nie dziwi – w końcu szafa skrojona pod indywidualne potrzeby wiąże się z ogromnym komfortem. Poza tym jest to idealna opcja dla tych, którzy dysponują niewielką lub mało ustawną przestrzenią, do której bardzo trudno jest dopasować szafę w standardowych rozmiarach. W naszej firmie priorytetowa jest dla nas funkcjonalność wykonywanych przez nas mebli. Stawiamy na materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nasze szafy na wymiar wyróżniają się nieprzeciętną trwałością.

Jakie typy szaf na wymiar oferujemy?

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci mają różne potrzeby. Dlatego oferujemy wiele różnych typów szaf na wymiar. Można u nas zamówić nie tylko szafy wnękowe i przesuwne, ale również uchylne, narożne i klasyczne wolnostojące. Produkując meble, zawsze zwracamy uwagę na specyfikę pomieszczenia. Uważnie słuchamy Klienta, starając się poznać jego potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować i wykonać dla niego szafę na zamówienie, która w pełni spełni jego oczekiwania.

Ponadto doradzamy Klientom w kwestii wyboru wyposażenia wspomagającego. Podpowiadamy jakie elementy kupić, aby jeszcze bardziej podnieść komfort przechowywania ubrań.

Brakuje Ci miejsca na przechowywanie ubrań?

Postaw na szafę na wymiar. Zadzwoń!

Jakie są rodzaje szaf na wymiar?

Oferujemy szafy na wymiar do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Nasi Klienci najchętniej zamawiają: 

  • szafy na wymiar do przedpokoju,
  • do salonu,
  • do sypialni,
  • do garderoby,
  • do biura,
  • do pokoju dziecięcego,
  • do pokoju młodzieżowego,
  • na poddaszu.

Projektując szafy na zamówienie, korzystamy z nowoczesnych systemów przechowywania. Wszystko konsultujemy z Klientem, pozostawiając mu swobodę co do układu oraz ilości półek i szuflad.

Szafy na wymiar do przedpokoju

Szafy na wymiar do przedpokoju to jedne z najczęściej zamawianych rodzajów mebli przez naszych klientów. Niestety nieustawne przedpokoje w mieszkaniach są normą. Zaprojektujemy szafę na zamówienie do nawet najbardziej nieforemnego korytarza, nie zagracając przy tym przestrzeni. 

Szafy na wymiar do salonu

Coraz więcej Klientów decyduje się na szafę na wymiar do salonu. Zainteresowanie zyskują zwłaszcza szafy w zabudowie na wymiar. To rozwiązanie pozwala na dyskretne przechowywanie wielu rzeczy w salonie, nie zaburzając jednocześnie jego wystroju. 

Szafy na zamówienie do sypialni

Szafy robione na wymiar sprawdzą się również w sypialni. Jeśli dysponujemy ograniczoną powierzchnią, warto postawić na przykład na szafę wnękową na zamówienie lub narożną. Projektując nasze meble, stawiamy przede wszystkim na komfort Klientów. 

Jakie są zalety szafy na wymiar?

Produkując szafy na wymiar, korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Projektując meble bierzemy pod uwagę, jakie funkcje będzie spełniał – czego innego oczekujemy bowiem od szafy na wymiar do biura, a czego innego do tej przeznaczonej do garderoby. Nasze meble są w pełni spersonalizowane i dostosowane do potrzeb Klientów. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

W procesie tworzenia mebli kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością. Pamiętamy o tym, że szafa na wymiar musi koniecznie współgrać z przestrzenią, w której będzie się znajdowała. Pojemne szafy na wymiar, które jednocześnie nie zagracają pomieszczenia, są naszą specjalnością. Ponadto oferujemy wiele różnych rodzajów materiałów, dzięki czemu Klienci mogą wybrać opcję najbardziej trafiającą w ich gusta – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Szafy na wymiar w Poznaniu – projekty i wizualizacje

Niezależnie do tego czy potrzebujesz szafy na wymiar do przedpokoju, sypialni czy salonu, jesteśmy gotowi przygotować dla Ciebie projekt i wizualizację. Współpraca z Klientem w procesie tworzenia mebli jest dla nas standardem – wierzymy, że tylko dzięki niej jesteśmy w stanie stworzyć w pełni zadowalający go produkt. Wizualizacja pozwala Klientowi na opatrzenie się ze wstępnymi pomysłami i rozstrzygnięcie, czy wszystkie rozwiązania go zadowalają. 

Transport i montaż szafy na zamówienie na terenie Poznania i okolic

Oferujemy transport i montaż mebli na wymiar na terenie Poznania i okolic. Chcemy mieć pewność, że zamówiona przez Klienta szafa na zamówienie dotrze do niego nieuszkodzona i zostanie złożona tak, jak przewidywał projekt. Uważamy, że profesjonalny montaż jest podstawą trwałości mebli.

Opinie na temat naszych szaf na wymiar

Klienci oceniają nasze szafy na wymiar w pozytywny sposób. Cenią je przede wszystkim za funkcjonalność, wysoką jakość materiałów i wykonania oraz spersonalizowany design. 

Ile kosztuje szafa na wymiar w Poznaniu?

Cena szafy na wymiar jest uzależniona od wielu czynników. Decydują o niej między innymi wykorzystane materiały, zastosowane systemy i mechanizmy oraz ilość udogodnień. 

Wieszaki stojące w przedpokoju uginają się pod ciężarem kurtek?

Zainwestuj w szafę na wymiar. Zadzwoń!