Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowy pod schodami na wymiar Poznań

Przestrzeń pod schodami rzadko jest wykorzystywana, a ma ogromny potencjał, by stać się dodatkowym miejscem do przechowywania. Wystarczy zaprojektować w niej system praktycznych szafek. Dzięki estetycznej zabudowie, schody mogą także pełnić w domu funkcję dekoracyjną. Nasza firma wykona zabudowę schodów na wymiar, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Jakiego rodzaju zabudowy pod schodami wykonujemy?

Miejsce pod schodami można zabudować na wiele sposobów. Do najczęściej wykonywanych przez nas realizacji zabudów pod schodami na wymiar należą:

 • zabudowane szafki,
 • biurka pod schodami,
 • garderoby pod schodami,
 • szafki na buty pod schodami,
 • biblioteczki pod schodami,
 • spiżarnie pod schodami,
 • wysuwane szuflady,
 • nietypowe zabudowy na wymiar.

Chcesz zabudować wolną przestrzeń pod schodami, a nie masz na nią pomysłu?

Stworzymy dla Ciebie projekt praktycznej zabudowy! Zadzwoń lub napisz

Zabudowa wnęki pod schodami na wymiar – zalety

Bez względu na metraż, w każdym domu przyda się dodatkowe miejsce do składowania rzeczy sezonowych bądź stworzenia praktycznej biblioteczki na książki.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wykorzystanie wolnej, choć niepozornej powierzchni pod schodami to dobry pomysł na zagospodarowanie przestrzeni. W zależności od potrzeb, wnęka pod schodami może posłużyć za spiżarnię, garderobę, a nawet kącik do pracy czy nauki – mówi ekspert meblowymistrz.pl

Dlaczego warto zamówić zabudowę pod schodami na wymiar?

Przestrzeń pod schodami często pozostaje przez nas niewykorzystana, a zdecydowanie warto ją pomysłowo i praktycznie zaaranżować! Zabudowa schodów na wymiar to sposób na użyteczne, a jednocześnie wyjątkowo stylowe spożytkowanie wnęki

Zabudowa schodów na wymiar – pomiar u Klienta

Skos pod schodami to wyjątkowo nieforemna przestrzeń, dlatego zawsze przyjeżdżamy do Klienta w celu wykonania dokładnych pomiarów. Usługa jest całkowicie bezpłatna, a my dzięki temu mamy pewność, że wnęka pod schodami zostanie odpowiednio zabudowana.

Zabudowa pod schodami na wymiar – projekt i wizualizacja

Wsłuchując się w propozycje i oczekiwania Klientów, wykonamy projekt oraz wizualizację zabudowy wnęki pod schodami. W ten sposób Klienci jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zabudowy mogą wyrazić swoje uwagi, a my mamy czas na ewentualne dopracowanie efektu końcowego.

Opinie o zabudowie schodów na wymiar w Poznaniu

Nasze zabudowy schodów cieszą się pozytywnymi opiniami wśród Klientów, którzy zamówili u nas tę usługę. Zwracają uwagę na jakość wykonania, a także funkcjonalność opracowanych przez nas rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami zadowolonych Klientów na naszej stronie.

Jaki jest koszt zabudowy schodów na wymiar w Poznaniu?

Nie posiadamy z góry ustalonego cennika zabudów schodów na wymiar w Poznaniu. Ostateczną wycenę realizacji określamy na podstawie kilku czynników:

 • wielkości zabudowy,
 • wykorzystanych materiałów,
 • dodatkowych rozwiązań (drążki, oświetlenie, nowoczesne systemy zamykania),
 • niestandardowych wymagań Klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienie szczegółów realizacji i oszacowania jej kosztu.

Brakuje Ci miejsca do przechowywania, a masz wolne miejsce pod schodami?

Zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązanie problemu! Zadzwoń lub napisz