Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafki na buty na wymiar Poznań

Ważne dla naszego samopoczucia jest, aby w całym domu lub mieszkaniu, w którym przebywamy na co dzień, panował porządek. Dzięki temu mamy poczucie względnego spokoju, który z kolei umożliwia nam miarodajny odpoczynek. Szafki na buty na zamówienie, to meble, które pomagają w zachowaniu porządku w korytarzu lub przedpokoju. Dzięki nim, wchodząc do domu, nie potykamy się o obuwie pozostałych domowników, ponieważ może ono być schowane w szafce.

Jakie są zalety szafek na buty na zamówienie?

Wybór szafek na buty na wymiar ułatwi Zamawiającym zachowanie porządku w domu lub mieszkaniu. Szczególnie przydatny okaże się ten mebel w niewielkim wnętrzu, w którym niezwykle ważna jest każda wolna przestrzeń. Co więcej, poprzez możliwość wyboru konkretnych materiałów, z których meble będą wykonane, możliwe jest dopasowanie ich wyglądu do stylu, w takim dane pomieszczenie jest urządzone. Dzięki temu łatwo zachować spójność w wystroju mieszkania, co – dla niektórych Klientów – jest ważną kwestią.

Brakuje Ci w domu miejsca do przechowywania obuwia?

Zainwestuj w szafkę na buty – zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Szafka na buty na wymiar do przedpokoju

Przedpokój jest jednym z pomieszczeń, w których szafka na buty na wymiar może okazać się niezwykle przydatna. Dzięki temu, że mebel wykonywany jest na zamówienie, możliwe jest dopasowanie jego wielkości, ilości półek oraz obecności ewentualnych, dodatkowych urozmaiceń względem potrzeb i wymagań Klienta. Może on więc stwierdzić, jakie jest jego zapotrzebowanie na ilość przestrzeni do przechowywania.

Szafka na buty z siedziskiem na wymiar

Klient ma możliwość zdecydowania się na szafkę na buty na zamówienie z dodatkowym udogodnieniem w postaci siedziska. Wariant ten jest ciekawą opcją, która ułatwia zakładanie butów. Pomieszczenie, w którym mebel taki miałby się znaleźć, wcale nie musi być duże. Wystarczy odrobina wolnej przestrzeni, w której szafka mogłaby być umiejscowiona.

Projekt i wizualizacja szafek na buty 

Po złożeniu zamówienia, nasza firma wykonuje projekt i wizualizację szafek na buty pod wymiar. Poprzedzone musi to być odpowiednimi pomiarami, dzięki którym możliwe będzie wykonanie jak najdokładniejszego planu. Ważne jest też, aby Klient na samym początku wskazał, co jest dla niego ważne i jakie są jego wymagania względem mebla.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Szafka na buty na zamówienie jest meblem bardzo praktycznym. Mądrze zaplanowana może stanowić pojemną przestrzeń na przechowywanie sporej ilości obuwia. Może być wykonana jako osobny mebel lub zostać połączona z innym meblem, np. szafą na wymiar – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Jak wybrać kolor szafki na buty na zamówienie?

Decydując się na zamówienie szafki na buty na wymiar do przedpokoju czy korytarza, warto zastanowić się, jaki ma być jej wygląd. W kwestii wyboru odpowiedniego koloru należy kierować się przede wszystkim tym, jak wygląda lub ma wyglądać dane pomieszczenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli Klientowi zależy na tym, aby jego wnętrze wyglądało na wykonane z dokładnością i dbałością o detale.

Jaki rozmiar szafki na buty na zamówienie będzie najlepszy?

Szafka na buty na zamówienie zawsze dobierana jest do wymiarów konkretnego pomieszczenia. Klienci często decydują się na niższe, ale dłuższe szafki – nie jest to jednak reguła, której trzeba się pilnować. W niektórych wnętrzach rozwiązanie takie się nie sprawdzi, przez co tworzony jest projekt mebla o innym układzie.

Transport i montaż szafek na buty na wymiar na terenie Poznania i okolic

Nasza firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i wykonywaniem szafek na buty na wymiar. Specjalizujemy się także w ich transporcie i montażu, dzięki czemu Klienci nie muszą martwić się tymi kwestiami. Zadanie Zamawiającego ogranicza się więc niemalże jedynie do wskazania, jak mebel ma wyglądać – całą resztą zajmujemy się my.

Opinie Klientów na temat szafek na buty pod wymiar

Klienci, którzy postawili na wykorzystanie w swoim domu szafek na buty na zamówienie, chwalą sobie zarówno wykonanie, jak i wygląd oraz funkcjonalność mebla. Polecają oni tę opcję swoim znajomym, ponieważ uważają, że jest to niezbędnik w kwestii łatwego porządkowania przestrzeni.

Cena szafek na buty na wymiar

Całkowity koszt szafek na buty na zamówienie zależny jest przede wszystkim od ich wielkości, a także rodzaju materiałów, z których mebel na wymiar ma zostać wykonany. Istotne jest także, jakie zostaną zastosowane pozostałe elementy, umożliwiające meblom sprawne funkcjonowanie, takie jak prowadnice czy zawiasy. Niektóre z nich – posiadające np. funkcję cichego domyku – będą wersją nieco droższą niż klasyczne rozwiązania. 

Szukasz firmy, która zajmuje się wykonywaniem szafek na buty na zamówienie?

Skontaktuj się z nami!