Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowy wnęk na wymiar Poznań

Wnęki stanowią doskonałą przestrzeń do zabudowy. Można stworzyć w nich praktyczny system, pozwalający przechować to, co najpotrzebniejsze. Oferujemy naszym Klientom usługę, polegającą na praktycznym zaadaptowaniu wnęki na funkcjonalną przestrzeń, służącą do magazynowania rzeczy.

Jakie zabudowy wnęk wykonujemy?

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabudów wnękowych na wymiar. Pomysły na zabudowę oraz jej wymiary dostosowujemy do wielkości pomieszczenia oraz rodzaju wnęki. Chętnie podejmiemy się zaprojektowania oraz stworzenia: 

 • szaf wnękowych, także przesuwnych, 
 • półek, 
 • regałów
 • witryn,
 • gablot,
 • meblościanek,
 • łóżek, 
 • spiżarni,
 • garderoby,
 • biblioteczki,
 • nietypowej zabudowy na wymiar.

Zastanawiasz się, jak zabudować wnękę, by w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń?

Stworzymy dla Ciebie projekt! Zadzwoń lub napisz

Szafa wnękowa na wymiar

Szafa jako zabudowa wnęki to najczęściej zamawiane przez naszych Klientów rozwiązanie. Pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń, nie zajmując przy tym dodatkowego miejsca. Szafa wnękowa może znaleźć się w każdym pomieszczeniu w domu, gdzie będzie stanowić wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny mebel. Zabudowa wnęki w postaci szafy na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania mebla nie tylko do wolnej przestrzeni, ale także potrzeb Klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na zabudowę wnęki na wymiar?

Największą zaletą wykonania zabudowy wnęki na wymiar jest możliwość optymalnego wykorzystania wolnej przestrzeni.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Decydując się na szafę na wymiar, z powodzeniem zabudujemy wnęką od podłogi aż po sufit. Zwiększymy tym samym dostępność miejsca do składowania rzeczy. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się szczególnie w małych mieszkaniach – mówi ekspert meblowymistrz.pl

Zabudowa wnęki na wymiar – pomiar u Klienta w Poznaniu

Aby zyskać pewność, że przestrzeń wnęki zostanie w pełni wykorzystana, oferujemy usługę wykonania szczegółowych pomiarów. Przed rozpoczęciem dalszych prac przyjeżdżamy do Klienta i dokładnie mierzymy przeznaczoną pod zabudowę wnękę. Jest to świadczenie całkowicie bezpłatne.

Zabudowa wnęki na wymiar – projekt i wizualizacja

Do naszych zleceń podchodzimy w sposób kompleksowy, dlatego po wykonaniu pomiarów u Klienta przechodzimy do projektu oraz wizualizacji zabudowy na wymiar. Jest to bezpłatna usługa, która pozwala na pokazanie Klientowi naszej wizji zbudowania wnęki.

Opinie na temat zabudowy wnęki na wymiar w Poznaniu

Wśród naszych Klientów panuje przekonanie, że wykonane przez nas zabudowy wnęki są przemyślane oraz funkcjonalne. Zachwalają jakość wykorzystanych materiałów, dzięki czemu szafy oraz inne rodzaje zabudowy wnękowej są trwałe i służą latami.

Zabudowa wnęki na wymiar – ile kosztuje? Cennik

Cena zabudowy wnękowej na wymiar ustalana jest na podstawie kilku czynników. Najistotniejszą kwestią jest wielkość wnęki do zabudowania, co przekłada się na ilość potrzebnego materiału. Na koszt realizacji wpłyną także rodzaj wyposażenia oraz specjalne wymagania Klienta.

Szukasz praktycznego sposobu na zabudowanie wnęki? Postaw na szafę wnękową!

Zadzwoń lub napisz, a wykonamy ją dla Ciebie