Meble na zamówienie Poznań logo
Firma meblowa Poznań kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafki na wymiar w Poznaniu

Urządzając swój dom, warto decydować się na niezwykle funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym codzienne funkcjonowanie nie będzie przysparzało problemów. Jednym z lepszych i chętniej wybieranych rozwiązań, jest zamówienie szafek na wymiar, które idealnie wpasują się zarówno w wystrój, jak i wielkość danego pomieszczenia.

Jakie są zalety szafek na zamówienie?

Szafki na zamówienie to meble, które jednocześnie są funkcjonalne i – odpowiednio zaprojektowane – mogą być spójne z wystrojem całego wnętrza. Jest to jedna z większych zalet mebli na wymiar, ponieważ dzięki temu możliwe jest dopasowanie ich do pomieszczenia urządzonego w dowolnym stylu dekoratorskim.

Potrzebujesz większej ilości miejsca do przechowywania swojego wyposażenia?

Zdecyduj się na szafki na wymiar – zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Szafki na buty do przedpokoju i korytarza na wymiar

Szafki na buty na zamówienie świetnie sprawdzą się w przedpokoju. Dzięki nim możliwe będzie schowanie całego obuwia, które w przeciwnym razie zajmowałoby niepotrzebnie wolną przestrzeń. Pozwoli to na zachowanie porządku w danym pomieszczeniu.  

Szafki do sypialni robione na zamówienie 

Sypialnia jest pomieszczeniem, które – wbrew pozorom – nie służy tylko do spania i zażywania relaksu. Często jest to także wnętrze, służące do przechowywania naszego wyposażenia. Aby nie sprawiało to problemów, warto zainwestować w szafki na zamówienie. Wykonanie ich z uwzględnieniem konkretnych wymiarów pozwoli na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni w pokoju z jednoczesnym zachowaniem maksymalnej ilości miejsca do przechowywania.

Szafki łazienkowe na wymiar

Szafki do łazienki robione na zamówienie świetnie sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach łazienkowych. Pozwolą na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni i wykorzystanie jej w maksymalnie funkcjonalny sposób. 

Salonowe szafki na zamówienie

Szafki na wymiar mogą sprawdzić się także w salonie. Dzięki nim możliwe będzie łatwe i skuteczne przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy, jak np. elegancka zastawa stołowa, gazety czy książki. W zależności od tego, jaki styl dekoratorski dominuje w salonie, na tej podstawie powinien zostać wybrany materiał, z jakiego meble będą wykonane. Możliwy jest także dobór odpowiednich frontów meblowych: lakierowanych, laminowanych, drewnianych, akrylowych, foliowanych lub fornirowanych. Wszystkie z nich charakteryzują się przede wszystkim odmiennym wyglądem i poszczególnymi parametrami.

Szafki robione na wymiar do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Pokój dziecięcy i młodzieżowy to pomieszczenie, w którym z czasem pojawia się coraz więcej wyposażenia. Nowe zabawki, książeczki, kolorowanki, później podręczniki, zeszyty itp. Często pojawia się wówczas problem, gdzie to wszystko chować. Najlepszą opcją będzie więc zainwestowanie w szafki na zamówienie, które zaprojektowane będą zgodnie z możliwościami danego wnętrza i indywidualnymi potrzebami Klienta. Co więcej, ważne jest to, że kolor szafek na wymiar do pokoju dziecięcego można dobrać zgodnie z ulubionymi barwami dziecka lub nastolatka, dzięki czemu będzie ono czuło się w moim pokoju komfortowo.

Szafki na zamówienie na poddaszu

Poddasze często określane jest jako miejsce mało funkcjonalne. Prawda jest jednak taka, że jeśli zagospodarowane jest w odpowiedni sposób, może być niezwykle przydatne. W tym celu warto zainwestować w szafki na zamówienie, stanowiące zabudowę poddasza, które wykonane będą według określonych wymiarów. Takie rozwiązanie pozwoli Klientom zadecydować, co dokładnie ma być w nich przechowywane.

Słupki meblowe na wymiar jako szafki do biura

Słupki meblowe jako idealnie sprawdzą się jako szafki na wymiar do biura. Zaprojektowane zgodnie z wizją Klienta umożliwią mu sprawne i przyjemne funkcjonowanie w gabinecie. Możliwe będzie także przechowywanie wszelkiego wyposażenia z podziałem na jego konkretny rodzaj, tzn. przykładowo: osobno faktury, teczki, wszelkie umowy itd.

Szafki kuchenne na zamówienie

Kuchnia jest miejscem, w którym niezbędne jest posiadanie dużej ilości przestrzeni – zarówno tej użytkowej, jak i stanowiącej miejsce do przechowywania. Szafki kuchenne zamówione na wymiar będą idealną opcją, która pozwoli dopasować ich wielkość specjalnie do konkretnych wymagań i potrzeb Klienta.

Szafki do garderoby na wymiar

Posiadanie odpowiedniej ilości przestrzeni do przechowywania jest bardzo ważne. Coraz więcej Klientów decyduje się za zamówienie szafek na wymiar do swojej garderoby na wymiar. Dzięki temu zyskują dodatkowe miejsce do chowania ubrań.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Szafka na wymiar to mebel, który znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Zaprojektowana zgodnie z oczekiwaniami Klienta sprawi, że jego codzienne funkcjonowanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Zaoszczędzi mu bowiem nerwów, związanych z brakiem wolnej przestrzeni – mówi ekspert z meblowymistrz.pl

Projekt i wizualizacja szafek na zamówienie w Poznaniu

Chcąc spełnić wszelkie oczekiwania Klientów, nasza firma wykonuje profesjonalny projekt i wizualizację szafek na zamówienie. Dzięki temu Zamawiający ma okazję zobaczyć, jak jego meble będą wyglądać jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Umożliwia to wprowadzenie drobnych modyfikacji planu, co z kolei przyczyni się do otrzymania projektu jak najbardziej spójnego z wizją Klienta. 

Transport i montaż szafek na wymiar na terenie Poznania i okolic

W trosce o bezpieczeństwo zamówień nasza firma oferuje transport i montaż szafek na wymiar we wskazanej przez Klienta lokalizacji na terenie Poznania i okolic.

Opinie Klientów na temat szafek na zamówienie

Klienci, którzy skorzystali z oferty szafek na wymiar, są zadowoleni ze swojego wyboru. Doceniają nasze produkty głównie ze względu na ich funkcjonalność i  wysoką jakość wykonania.

Cena szafek na wymiar

Cena szafek na zamówienie uzależniona jest przede wszystkim od ich wymiarów, a także rodzajów zastosowanych materiałów. Wpływ na całkowity koszt mają także wykorzystane dodatkowe udogodnienia, takie jak np. system cichego domyku.

Szafki na zamówienie w Poznaniu – przykładowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami szafek robionych na wymiar w Poznaniu.

Chcesz poznać szczegóły w kwestii zamawiania szafek na wymiar?

Skontaktuj się z nami!